| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| Апримис ЕООД | 11.09.2020 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | |
| СТЕМО ЕООД | 15.08.2022 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 5M-50M € | 260 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 516 317 6.52% | 484 694 10.41% | 438 980 7.68% | 407 668 12.05% | 363 811 2.99% | 353 250 -4.54% | 370 036 -6.65% | 396 414 -11.91% | 449 987 -11.36% | 507 647 -10.03% | 564 267 -9.31% | 622 222 | 642 284 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
79 710 53.5% | 51 928 147.82% | -108 599 -24.22% | -87 422 -513.42% | 21 146 -54.15% | 46 119 113.58% | -339 704 -650.01% | 61 763 17.46% | 52 582 34.62% | 39 060 -68.82% | 125 261 -15.98% | 149 091 | 176 222 | ||||||
|
Оперативни разходи |
318 989 | 156 199 | 175 770 | 161 302 | 137 549 | 136 605 | 344 229 | 151 477 | 169 864 | 188 653 | 188 983 | 214 955 | 204 417 | ||||||
|
Разходи за персонала |
62 113 2.76% | 60 447 6.28% | 56 876 6.27% | 53 519 10.58% | 48 399 31.55% | 36 791 2.58% | 35 865 -8.38% | 39 143 1.42% | 38 596 3.21% | 37 396 -3.86% | 38 899 3.48% | 37 589 | 29 639 | ||||||
| Нетен марж | 15.44% 44.1% | 10.71% 143.31% | -24.74% -15.36% | -21.44% -468.94% | 5.81% -55.48% | 13.06% 114.22% | -91.8% -689.22% | 15.58% 33.33% | 11.69% 51.87% | 7.69% -65.34% | 22.2% -7.35% | 23.96% | 27.44% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 967 975 2.42% | 945 123 29.78% | 728 256 -9.19% | 801 920 -11.83% | 909 499 -2.49% | 932 765 12.36% | 830 148 -32.79% | 1 235 225 -3.59% | 1 281 265 -13% | 1 472 755 -3.68% | 1 529 035 -4.64% | 1 603 422 | 1 710 929 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
708 604 8.79% | 651 320 22.93% | 529 848 -22.49% | 683 601 -10.96% | 767 775 -9.77% | 850 928 13.77% | 747 937 -34.37% | 1 139 544 -2.9% | 1 173 597 -7.7% | 1 271 558 -3.32% | 1 315 157 -6.78% | 1 410 872 | 1 591 394 | ||||||
|
Материални запаси |
12 828 -32.27% | 18 940 24.29% | 15 239 21.67% | 12 525 21.51% | 10 308 3.14% | 9 994 -18.27% | 12 228 -8.41% | 13 351 33.02% | 10 037 -2.83% | 10 330 -20.52% | 12 997 -12.07% | 14 781 | 15 414 | ||||||
|
Общо задължения |
234 795 -20.11% | 293 892 86.82% | 157 313 13.32% | 138 818 -1.15% | 140 429 -22.99% | 182 353 50.76% | 120 959 -35.1% | 186 371 -22.35% | 240 016 -22.02% | 307 783 -79.87% | 1 529 035 1046.36% | 133 382 | 804 319 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
30 007 -59.62% | 74 313 | 55 713 -49.49% | 110 297 -35.12% | 169 997 | 674 968 | |||||||||||||
| Вземания общо | 70 373 -27.34% | 96 849 16.84% | 82 894 2.6% | 80 789 -34.4% | 123 146 85.59% | 66 354 -7.27% | 71 557 -0.06% | 71 603 -0.02% | 71 615 1.3% | 70 697 -51.53% | 145 866 91.97% | 75 986 | 74 378 | ||||||
|
Собствен капитал |
733 180 12.58% | 651 231 14.06% | 570 943 -13.9% | 663 102 -13.78% | 769 070 2.49% | 750 412 5.81% | 709 189 -32.38% | 1 048 854 0.73% | 1 041 248 -10.62% | 1 164 972 -15.49% | 1 378 521 -6.23% | 1 470 040 | 906 609 | ||||||
|
Парични средства |
153 624 -10.61% | 171 852 107.67% | 82 752 188.17% | 28 716 545.64% | 4 448 69.97% | 2 617 -9.62% | 2 895 -77.52% | 12 879 -24.78% | 17 122 -84.01% | 107 081 134.72% | 45 621 -51.82% | 94 681 | 22 525 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3621 -4.96% |
| 2020 | 3810 -5.9% |
| 2019 | 4049 -0.3% |
| 2018 | 4061 -5.12% |
| 2017 | 4280 29.85% |
| 2016 | 3296 17.59% |
| 2015 | 2803 -3.68% |
| 2014 | 2910 -3.87% |
| 2013 | 3027 |