| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 267 200.57% | 89 -37.86% | 143 -99.93% | 196 963 -29.02% | 277 477 71590.62% | 387 -27.97% | 537 -3.4% | 556 -99.76% | 235 959 68882.81% | 342 | 263 147.6% | 106 -9.96% | 118 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
86 1026.67% | 8 -83.7% | 47 -99.95% | 98 388 -41.7% | 168 757 71341.56% | 236 -43.59% | 419 0.12% | 418 -99.73% | 154 167 59255.31% | 260 | -193 -700% | 32 43.18% | 22 | ||||||
|
Оперативни разходи |
169 | 80 | 90 | 95 147 | 106 515 | 146 | 112 | 133 | 61 611 | 79 | 62 | 71 | 90 | ||||||
|
Разходи за персонала |
94 42.64% | 66 -1.53% | 67 -99.91% | 71 616 -5.85% | 76 069 91174.85% | 83 31.45% | 63 -21.02% | 80 -99.75% | 32 215 112414.29% | 29 | 11 -77.66% | 48 104.35% | 24 | ||||||
| Нетен марж | 32.31% 274.84% | 8.62% -73.76% | 32.86% -34.22% | 49.95% -17.87% | 60.82% -0.35% | 61.03% -21.68% | 77.93% 3.65% | 75.18% 15.07% | 65.34% -13.96% | 75.93% | -73.4% -342.33% | 30.29% 59.01% | 19.05% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 145 52.69% | 95 -9.27% | 105 -99.94% | 178 273 7.47% | 165 880 64017.19% | 259 -45.18% | 472 -4.15% | 492 -99.69% | 159 221 52951.11% | 300 | 164 433.33% | 31 -1.64% | 31 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
24 11.9% | 21 | 17 893 1166400% | 2 -91.43% | 18 400% | 4 -99.96% | 8 298 64816% | 13 | 12 4.55% | 11 0% | 11 | ||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
33 326.67% | 8 -68.75% | 25 -99.46% | 4 542 -58.36% | 10 907 33232.81% | 33 -56.46% | 75 -33.18% | 112 -92.19% | 1 441 2154.4% | 64 | 13 | 2 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 3 | 1 | |||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
112 27.33% | 88 8.18% | 81 -99.95% | 173 730 12.1% | 154 972 68474.43% | 226 -43.11% | 397 4.58% | 380 -99.76% | 157 781 66839.7% | 236 | 174 496.49% | 29 23.91% | 24 | ||||||
|
Парични средства |
121 64.58% | 74 -29.76% | 105 -99.94% | 178 273 7.47% | 165 880 64399.6% | 257 -45.33% | 470 -3.26% | 486 -99.68% | 150 924 52423.31% | 287 | 152 681.58% | 19 2.7% | 19 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 6 -14.29% |
| 2020 | 7 40% |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 -16.67% |
| 2017 | 6 -14.29% |
| 2016 | 7 |
| 2015 | 7 |
| 2014 | 7 16.67% |
| 2013 | 6 |