| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| СТРОИТЕЛНА КОМПАНИЯ ПЪТ СТРОЙ ИНВЕСТ ЕООД | 30.01.2020 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 29 |
| АРКО ИМПОРТ ЕООД | 30.01.2020 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 5M-50M € | 33 |
| ПРЕДИЯ ЕООД | 04.02.2020 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 2 |
| РИАЛ БИЛД ООД | 30.08.2019 | Съдружник | 50% | 50k-500k € | 2 |
| ИНТЕРСОЛ ООД | 20.12.2018 | Съдружник | 69% | 500k-5M € | 3 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 8 652 1009.64% | 780 | 6 -33.33% | 9 -98.56% | 637 5563.64% | 11 -81.67% | 61 0% | 61 -71.22% | 213 -91.13% | 2 403 0% | 2 403 1.84% | 2 359 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
8 327 1523.73% | 513 | -6 95.77% | -133 -2463.64% | 6 10% | 5 -41.18% | 9 1600% | 1 101.92% | -27 -108.97% | 297 0% | 297 -12.25% | 338 | ||||||
|
Оперативни разходи |
308 | 191 | 12 | 142 | 6 | 61 | 61 | 148 | 2 126 | 2 126 | 2 021 | |||||||
|
Разходи за персонала |
25 11.36% | 22 | 18 -84.3% | 114 0% | 114 35.98% | 84 | ||||||||||||
| Нетен марж | 96.24% 46.33% | 65.77% | -91.67% 93.65% | -1444.44% -163716.16% | 0.88% -98.06% | 45.45% 220.86% | 14.17% 1600% | 0.83% 106.68% | -12.47% -201.03% | 12.34% 0% | 12.34% -13.84% | 14.33% | ||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 12 864 129.81% | 5 598 136.25% | 2 369 375.77% | 498 -1.12% | 504 -20.95% | 637 0.4% | 635 0.65% | 630 0.16% | 629 1.4% | 621 -12.47% | 709 -77.07% | 3 093 70.9% | 1 810 | |||||
|
Дълготрайни активи |
2 424 41.62% | 1 711 -4.54% | 1 793 29116.67% | 6 0% | 6 0% | 6 -20% | 8 -21.05% | 10 0% | 10 -86.03% | 70 -18.56% | 85 0% | 85 -28.02% | 119 | |||||
|
Материални запаси |
1 0% | 1 0% | 1 -80% | 5 0% | 5 0% | 5 0% | 5 -94.59% | 95 0% | 95 825% | 10 | ||||||||
|
Общо задължения |
28 -98.52% | 1 904 -19.19% | 2 356 | 4 0% | 4 -70.83% | 12 0% | 12 -97.77% | 551 -78.01% | 2 507 0% | 2 507 68.2% | 1 490 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||||
| Вземания общо | 283 -91.99% | 3 532 1382.4% | 238 832% | 26 -89.2% | 237 -35.87% | 369 1.83% | 363 -40.12% | 605 -1.09% | 612 30.39% | 469 -83.6% | 2 862 -4.84% | 3 008 122.42% | 1 352 | |||||
|
Собствен капитал |
12 834 247.53% | 3 693 29995.83% | 12 -97.54% | 498 -1.12% | 504 -20.95% | 637 0.97% | 631 0.73% | 626 1.49% | 617 0.08% | 617 -5.11% | 650 10.81% | 586 83.52% | 320 | |||||
|
Парични средства |
8 547 3733.94% | 223 -34.14% | 338 -28.35% | 472 81.89% | 260 -0.39% | 261 0.59% | 259 2314.29% | 11 320% | 3 -96.67% | 77 50% | 51 0% | 51 -84.45% | 329 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 -62.5% |
| 2019 | 8 700% |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 -80% |
| 2010 | 5 |