| Година в хиляди € | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 5 -47.37% | 10 35.71% | 7 -36.36% | 11 -83.7% | 69 121.31% | 31 -42.45% | 54 430% | 10 25% | 8 -60.98% | 21 485.71% | 4 -68.18% | 11 -82.95% | 66 | |
|
Счетоводна печалба |
-7 -85.71% | -4 -16.67% | -3 0% | -3 14.29% | -4 -133.33% | -2 75% | -6 -33.33% | -5 80.43% | -24 | -5 47.37% | -10 85.27% | -66 | ||
|
Оперативни разходи |
11 | 13 | 10 | 14 | 71 | 32 | 60 | 14 | 30 | 19 | 8 | 51 | 54 | |
|
Разходи за персонала |
4 -12.5% | 4 0% | 4 33.33% | 3 -57.14% | 7 40% | 5 233.33% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 -25% | 2 | |
| Нетен марж | -130% -252.86% | -36.84% 14.04% | -42.86% -57.14% | -27.27% -425.97% | -5.19% -5.43% | -4.92% 56.56% | -11.32% 74.84% | -45% 84.35% | -287.5% | -142.86% -65.41% | -86.36% 13.64% | -100% | ||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 635 -0.96% | 641 -0.56% | 644 -0.47% | 647 -0.47% | 650 -0.55% | 654 29.85% | 504 -1.6% | 512 16.53% | 439 -4.77% | 461 5.87% | 436 0% | 436 -20.15% | 546 | |
|
Дълготрайни активи |
579 0.8% | 575 1.72% | 565 1.28% | 558 2.06% | 547 14.45% | 478 6.5% | 448 13.6% | 395 2.8% | 384 -5.06% | 404 4.91% | 386 1.48% | 380 6.91% | 355 | |
|
Материални запаси |
||||||||||||||
|
Общо задължения |
2 0% | 2 -92.45% | 27 | 586 0% | 586 | |||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
586 | |||||||||||||
| Вземания общо | 79 15400% | 1 0% | 1 -66.67% | 2 -25% | 2 100% | 1 -84.62% | 7 30% | 5 | 54 -31.61% | 79 | ||||
|
Собствен капитал |
635 -0.96% | 641 -0.56% | 644 -0.47% | 647 -0.47% | 650 -0.55% | 654 29.85% | 504 -1.2% | 510 23.7% | 412 -5.4% | 436 0% | 436 0% | 436 1178.48% | -40 | |
|
Парични средства |
55 -16.28% | 66 -16.77% | 79 -10.92% | 89 -13.86% | 103 -40.94% | 175 228.85% | 53 -54.19% | 116 138.95% | 49 -5.94% | 52 3.06% | 50 -7.55% | 54 -51.15% | 111 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 -50% |
| 2019 | 2 |
| 2017 | 2 -33.33% |
| 2016 | 3 50% |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 100% |
| 2013 | 1 -66.67% |
| 2012 | 3 |