| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 16 -3.03% | 17 3.13% | 16 14.29% | 14 21.74% | 12 4.55% | 11 4.76% | 11 50% | 7 7.69% | 7 -23.53% | 9 54.55% | 6 266.67% | 2 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
7 1200% | 1 -91.67% | 6 33.33% | 5 -43.75% | 8 23.08% | 7 -27.78% | 9 63.64% | 6 266.67% | 2 -81.25% | 8 60% | 5 400% | 1 | ||||||
|
Оперативни разходи |
10 | 16 | 10 | 10 | 3 | 4 | 2 | 2 | 5 | 1 | 1 | 1 | ||||||
|
Разходи за персонала |
1 | |||||||||||||||||
| Нетен марж | 40.63% 1240.63% | 3.03% -91.92% | 37.5% 16.67% | 32.14% -53.79% | 69.57% 17.73% | 59.09% -31.06% | 85.71% 9.09% | 78.57% 240.48% | 23.08% -75.48% | 94.12% 3.53% | 90.91% 36.36% | 66.67% | ||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 44 -10.42% | 49 -11.93% | 56 5.83% | 53 6.19% | 50 18.29% | 42 17.14% | 36 48.94% | 24 30.56% | 18 12.5% | 16 88.24% | 9 142.86% | 4 0% | 4 | |||||
|
Дълготрайни активи |
2 -40% | 3 66.67% | 2 -40% | 3 400% | 1 | 2 300% | 1 -66.67% | 2 200% | 1 | |||||||||
|
Материални запаси |
||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
8 -5.88% | 9 13.33% | 8 36.36% | 6 -8.33% | 6 9.09% | 6 0% | 6 175% | 2 33.33% | 2 50% | 1 100% | 1 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 | |||||||||||||||||
| Вземания общо | 31 11.11% | 28 -8.47% | 30 13.46% | 27 -5.45% | 28 41.03% | 20 129.41% | 9 1600% | 1 | 3 66.67% | 2 | ||||||||
|
Собствен капитал |
36 -11.39% | 40 -15.96% | 48 2.17% | 47 8.24% | 43 19.72% | 36 20.34% | 30 37.21% | 22 30.3% | 17 10% | 15 87.5% | 8 128.57% | 4 0% | 4 | |||||
|
Парични средства |
12 -37.84% | 19 -21.28% | 24 2.17% | 24 12.2% | 21 -4.65% | 22 -12.24% | 25 8.89% | 23 36.36% | 17 26.92% | 13 85.71% | 7 100% | 4 0% | 4 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2019 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |