| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| КАР КОНТРОЛ 1 ООД | 05.11.2013 | Съдружник | 50% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 23 -4.26% | 24 0% | 24 0% | 24 0% | 24 0% | 24 -6% | 26 -9.09% | 28 1.85% | 28 -1.82% | 28 1.85% | 28 -8.47% | 30 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
3 0% | 3 -50% | 6 -7.69% | 7 18.18% | 6 -60.71% | 14 -37.78% | 23 | 26 13.64% | 22 -12% | 26 -3.85% | 27 | |||||||
|
Оперативни разходи |
23 | 21 | 18 | 17 | 18 | 10 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | |||||||
|
Разходи за персонала |
23 21.62% | 19 19.35% | 16 3.33% | 15 -6.25% | 16 113.33% | 8 | ||||||||||||
| Нетен марж | 13.33% 4.44% | 12.77% -50% | 25.53% -7.69% | 27.66% 18.18% | 23.4% -60.71% | 59.57% -33.81% | 90% | 92.59% 15.74% | 80% -13.6% | 92.59% 5.06% | 88.14% | |||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 154 2.37% | 151 1.72% | 148 3.94% | 143 -9.12% | 157 2.68% | 153 9.12% | 140 302.94% | 35 -65.13% | 100 30% | 77 41.51% | 54 -27.4% | 75 265% | 20 | |||||
|
Дълготрайни активи |
25 0% | 25 -5.88% | 26 -7.27% | 28 -5.17% | 30 -4.92% | 31 -6.15% | 33 -4.41% | 35 -10.53% | 39 -5% | 41 -3.61% | 42 -4.6% | 44 | ||||||
|
Материални запаси |
||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
6 | 2 -25% | 2 0% | 2 -95.74% | 48 | |||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||||
| Вземания общо | ||||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
148 -1.69% | 151 1.72% | 148 3.94% | 143 -9.12% | 157 2.68% | 153 9.12% | 140 | 98 31.51% | 75 43.14% | 52 96.15% | 27 | |||||||
|
Парични средства |
130 2.83% | 126 3.35% | 122 6.7% | 115 -10.04% | 127 4.62% | 122 13.88% | 107 | 61 70% | 36 204.35% | 12 -61.02% | 30 -7.81% | 33 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 -33.33% |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 6 20% |
| 2018 | 5 -16.67% |
| 2017 | 6 -14.29% |
| 2016 | 7 |
| 2015 | 7 600% |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |