| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ЕнергоСервиз Пауър Солюшънс ЕООД | 10.06.2016 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 2 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 2 064 -27.42% | 2 843 85% | 1 537 -3.06% | 1 586 -36.21% | 2 485 -25.5% | 3 336 39.93% | 2 384 70.24% | 1 400 22.61% | 1 142 8.34% | 1 054 -23.35% | 1 375 13.26% | 1 214 275.2% | 324 | |||||
|
Счетоводна печалба |
269 -53.77% | 583 184.29% | 205 67.78% | 122 -68.51% | 388 -7.33% | 419 -4.55% | 439 5262.5% | 8 -96.32% | 222 170.19% | 82 -60.92% | 211 -57.26% | 493 1277.14% | 36 | |||||
|
Оперативни разходи |
1 794 | 2 260 | 1 332 | 1 453 | 2 090 | 2 917 | 1 931 | 1 379 | 913 | 954 | 1 149 | 721 | 279 | |||||
|
Разходи за персонала |
646 10.4% | 585 9.68% | 533 5.04% | 508 13.62% | 447 -6.12% | 476 -19.11% | 588 61.88% | 364 7.24% | 339 -0.6% | 341 23.75% | 276 26.53% | 218 238.1% | 64 | |||||
| Нетен марж | 13.06% -36.3% | 20.5% 53.67% | 13.34% 73.08% | 7.71% -50.64% | 15.61% 24.4% | 12.55% -31.78% | 18.4% 3049.88% | 0.58% -97% | 19.47% 149.38% | 7.81% -49.02% | 15.32% -62.27% | 40.59% 267.04% | 11.06% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 1 348 -20.58% | 1 697 45.51% | 1 166 16.38% | 1 002 -6.76% | 1 075 -38.98% | 1 761 40.5% | 1 254 15.61% | 1 084 3.51% | 1 048 4.86% | 999 -12.3% | 1 139 -0.76% | 1 148 44.47% | 795 | |||||
|
Дълготрайни активи |
341 -11.32% | 384 -3.35% | 397 7.77% | 369 -14.27% | 430 -11.01% | 483 -15.85% | 574 -2.26% | 587 16.3% | 505 2.07% | 495 -19.2% | 613 9.61% | 559 47.11% | 380 | |||||
|
Материални запаси |
297 -29.7% | 422 45.76% | 289 -15.9% | 344 13.11% | 304 -46.88% | 573 72.57% | 332 29.28% | 257 -4.56% | 269 -2.95% | 277 -19.35% | 344 5% | 327 196.3% | 110 | |||||
|
Общо задължения |
175 -65.21% | 503 42.05% | 354 39.24% | 254 16.67% | 218 -73.77% | 830 267.42% | 226 93.01% | 117 80.31% | 65 2.42% | 63 -63.53% | 174 -32.41% | 257 -26.03% | 348 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
28 -85.6% | 192 220.51% | 60 800% | 7 -91.61% | 79 | 1 -92.31% | 7 -58.06% | 16 675% | 2 | |||||||||
| Вземания общо | 485 -34.23% | 738 70.77% | 432 61.57% | 267 3.16% | 259 -49.6% | 514 143% | 212 69.67% | 125 -13.17% | 144 -3.1% | 148 30.04% | 114 -21.75% | 146 9.62% | 133 | |||||
|
Собствен капитал |
1 169 -1.21% | 1 183 45.63% | 812 9.59% | 741 -11.31% | 836 -6.36% | 893 -7.37% | 964 9.91% | 877 -10.77% | 983 5.03% | 936 -3.07% | 965 8.38% | 891 99.31% | 447 | |||||
|
Парични средства |
205 60% | 128 273.13% | 34 204.55% | 11 -74.71% | 44 -73.95% | 171 28.96% | 132 61.88% | 82 -34.16% | 124 74.82% | 71 37.62% | 52 -54.3% | 113 -33.03% | 169 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 29 26.09% |
| 2020 | 23 -11.54% |
| 2019 | 26 18.18% |
| 2018 | 22 -18.52% |
| 2017 | 27 |
| 2016 | 27 -22.86% |
| 2015 | 35 6.06% |
| 2014 | 33 10% |
| 2013 | 30 |