| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 406 2.58% | 396 6.75% | 371 -53.25% | 794 76.08% | 451 -1.56% | 458 -64.46% | 1 289 -5.69% | 1 367 27.89% | 1 069 3.88% | 1 029 1.31% | 1 015 3.44% | 982 | |||||
|
Счетоводна печалба |
12 -4.17% | 12 -11.11% | 14 -91.18% | 156 8.13% | 145 10.98% | 130 -82.77% | 757 18.12% | 641 2.37% | 626 10.57% | 566 199.46% | -569 -7320% | -8 | |||||
|
Оперативни разходи |
393 | 384 | 371 | 620 | 289 | 527 | 726 | 372 | 629 | 446 | 486 | ||||||
|
Разходи за персонала |
106 -0.95% | 107 -38.24% | 174 84.78% | 94 | 90 -4.35% | 94 -3.16% | 97 6.74% | 91 2.89% | 88 22.7% | 72 -24.6% | 96 | ||||||
| Нетен марж | 2.89% -6.58% | 3.1% -16.73% | 3.72% -81.13% | 19.7% -38.59% | 32.09% 12.74% | 28.46% -51.52% | 58.71% 25.24% | 46.88% -19.96% | 58.56% 6.44% | 55.02% 198.18% | -56.04% -7073.41% | -0.78% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 3 881 0.24% | 3 872 0.42% | 3 855 0.33% | 3 842 4.17% | 3 688 4.13% | 3 542 2.99% | 3 439 25.13% | 2 749 27.91% | 2 149 41.13% | 1 523 57.9% | 964 93.24% | 499 | |||||
|
Дълготрайни активи |
6 450% | 1 | 2 -20% | 3 150% | 1 0% | 1 | |||||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||
|
Общо задължения |
3 -76.92% | 13 -99.65% | 3 853 251100% | 2 -99.96% | 3 685 65418.18% | 6 -99.84% | 3 439 25.13% | 2 749 27.91% | 2 149 279.67% | 566 -41.3% | 964 1554.39% | 58 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||
| Вземания общо | 12 -99.68% | 3 854 30052% | 13 -99.67% | 3 827 374150% | 1 -99.97% | 3 412 | 489 | ||||||||||
|
Собствен капитал |
3 870 0.3% | 3 858 0.27% | 3 848 0.36% | 3 834 4.25% | 3 678 4.1% | 3 533 30.01% | 2 718 0% | 2 718 26.88% | 2 142 125.46% | 950 113.07% | 446 1.75% | 438 | |||||
|
Парични средства |
315 1956.67% | 15 -91.78% | 187 1420.83% | 12 -91.18% | 139 8.8% | 128 -61.6% | 333 -38.29% | 539 -25.28% | 722 -21.12% | 915 112.09% | 432 4342.11% | 10 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 33.33% |
| 2020 | 3 50% |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |