| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ИСТ УИНД ООД | 24.03.2010 | Съдружник | 10% | 0-50 хил. € | 1 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 722 -53.2% | 1 543 99.14% | 775 46.8% | 528 -25.76% | 711 26.82% | 560 5.79% | 530 -44.89% | 961 -55.62% | 2 166 31.27% | 1 650 26.85% | 1 301 352.67% | 287 | |||||
|
Счетоводна печалба |
17 -94.85% | 337 580.41% | 50 140.08% | -124 -95.16% | -63 42.33% | -110 21.53% | -140 -411.36% | 45 -82.44% | 256 9.87% | 233 -31.43% | 340 206.45% | 111 | |||||
|
Оперативни разходи |
703 | 1 202 | 722 | 649 | 771 | 666 | 666 | 912 | 1 904 | 1 406 | 957 | 164 | |||||
|
Разходи за персонала |
194 20.25% | 162 37.99% | 117 0.44% | 117 -7.32% | 126 -30.51% | 181 0% | 181 -33.96% | 274 -16.38% | 328 61.46% | 203 305.1% | 50 | ||||||
| Нетен марж | 2.41% -88.99% | 21.88% 241.67% | 6.4% 127.3% | -23.45% -162.86% | -8.92% 54.52% | -19.62% 25.83% | -26.45% -665.02% | 4.68% -60.42% | 11.83% -16.3% | 14.13% -45.94% | 26.14% -32.3% | 38.61% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 946 -1.33% | 959 35.65% | 707 26.42% | 559 -19.26% | 693 -14.46% | 810 -17.07% | 977 -7.95% | 1 061 -5.81% | 1 126 6.84% | 1 054 50.62% | 700 323.84% | 165 | |||||
|
Дълготрайни активи |
28 -5.17% | 30 -15.94% | 35 -23.33% | 46 -6.25% | 49 -11.11% | 55 -18.18% | 67 -53.52% | 145 52.69% | 95 -12.26% | 108 236.51% | 32 1160% | 3 | |||||
|
Материални запаси |
107 -0.95% | 108 2.43% | 105 -7.62% | 114 -45.48% | 209 -26.83% | 286 -31.24% | 416 10.01% | 378 -3.02% | 390 -10.14% | 434 67.26% | 259 340.87% | 59 | |||||
|
Общо задължения |
109 -20.74% | 138 -38.22% | 223 86.75% | 120 -3.7% | 124 -32.12% | 183 -25.26% | 245 39.65% | 175 -37.64% | 281 -36.05% | 440 56.93% | 280 442.57% | 52 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
8 -38.46% | 13 -25.71% | 18 | ||||||||||||||
| Вземания общо | 170 14.48% | 148 -18.31% | 182 43.15% | 127 1.64% | 125 -33.33% | 187 -31.59% | 274 -14.26% | 319 -32.61% | 473 13.76% | 416 127.37% | 183 90.43% | 96 | |||||
|
Собствен капитал |
837 1.93% | 821 69.77% | 484 10% | 440 -22.66% | 569 -9.3% | 627 -14.33% | 732 -17.38% | 886 4.78% | 845 37.52% | 615 46.41% | 420 269.82% | 114 | |||||
|
Парични средства |
641 -4.64% | 672 76.99% | 380 43.44% | 265 -9.6% | 293 4.56% | 280 33.99% | 209 4.07% | 201 20.18% | 167 74.87% | 96 -52.9% | 203 2546.67% | 8 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 7 |
| 2019 | 7 |
| 2018 | 7 |
| 2017 | 7 -22.22% |
| 2016 | 9 |
| 2015 | 9 -35.71% |
| 2014 | 14 -44% |
| 2013 | 25 |