ДияПоли ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
200905187
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
02.11.2009 15:12
Наименование
ДияПоли
Оборот
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Варна (9000), р-н Приморски, ул. Драва Соболч, 7, вх. В, ап. 16
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Производство и търговия с промишлени стоки и предмети за бита; проектиране и строителство на недвижими имоти с цел продажба, закупуване на недвижими имоти и отдаването им под наем; търговия с тексти... Производство и търговия с промишлени стоки и предмети за бита; проектиране и строителство на недвижими имоти с цел продажба, закупуване на недвижими имоти и отдаването им под наем; търговия с текстил и произведения от текстил, дрехи и обувки, козметика и парфюмерия; посредническа, комисионна и консултантска дейност, маркетинг, рекламна и издателска дейност; производство, изкупуване, преработка, съхранение и реализация на хранителни стоки; кетъринг, ресторантьорство и хотелиерство, търговско представителство и агентство на български и чуждестранни физически и юридически лица в страната и чужбина, туристическа дейност; вътрешно и външнотърговска дейност – внос или износ на стоки, както и всяка друга дейност, незабранена от закона прочети още скрии
Представляващи
Управител: ДИЯНА ДИМИТРОВА ИВАНОВА (свързан с 1 фирма)
Собственост
Съдружник: ДИЯНА ДИМИТРОВА ИВАНОВА - 50,0% дял (511 €) (свързан с 1 фирма)
Съдружник: ПАВЛИНА БОГДАНОВА ИВАНОВА - 50,0% дял (511 €) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
1 022 € (1 022 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2010 2009
Приход 34 466.67% 6
Счетоводна
печалба
5
Оперативни
разходи
34 3300% 1
Разходи за
персонала
Нетен марж 83.33%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2010 2009
Общо активи 3 0% 3
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
3 0% 3
Парични
средства
3 0% 3

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ДияПоли ООД с ЕИК/ПИК 200905187 е основана на 2 Ноември 2009 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. Варна, а началният внесен капитал е в размер на 1 022 евро.

Хронология

02.11.2009
Регистрация на фирмата
Съдружник

18.03.2010
Промяна Управител
Промяна предмет на дейност
Търговия на едро и дребно със стоки в страната и чужбина, импорт, експорт и реекспорт на стоки с цел продажба в страната и чужбина, както и всяка друга дейност, незабранена от закона.
Производство и търговия с промишлени стоки и предмети за бита; проектиране и строителство на недвижими имоти с цел продажба, закупуване на недвижими имоти и отдаването им под наем; търговия с текстил и произведения от текстил, дрехи и обувки, козметика и парфюмерия; посредническа, комисионна и консултантска дейност, маркетинг, рекламна и издателска дейност; производство, изкупуване, преработка, съхранение и реализация на хранителни стоки; кетъринг, ресторантьорство и хотелиерство, търговско представителство и агентство на български и чуждестранни физически и юридически лица в страната и чужбина, туристическа дейност; вътрешно и външнотърговска дейност – внос или износ на стоки, както и всяка друга дейност, незабранена от закона

07.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 000 лв. в 1 022 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма