| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| АМБЪР ТЕХНОЛОДЖИ ЕАД | 05.12.2022 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 2 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 30 645 12.72% | 27 188 -5.06% | 28 637 16.79% | 24 520 4.29% | 23 510 18.86% | 19 779 2.72% | 19 256 24.85% | 15 423 -8.77% | 16 906 -4.29% | 17 664 48.16% | 11 922 726.26% | 1 443 | |||||
|
Счетоводна печалба |
257 -65.83% | 751 -33.86% | 1 136 -22.34% | 1 462 180.94% | 520 -60.4% | 1 315 -25.07% | 1 754 102.78% | 865 11.39% | 777 -60.85% | 1 984 185.92% | 694 645.6% | 93 | |||||
|
Оперативни разходи |
30 036 | 26 251 | 27 316 | 2 048 | 22 774 | 18 465 | 17 502 | 14 558 | 16 130 | 15 680 | 11 246 | 1 350 | |||||
|
Разходи за персонала |
4 762 1.32% | 4 700 15.09% | 4 084 18.17% | 3 456 -0.52% | 3 474 17.73% | 2 951 14.44% | 2 578 15.88% | 2 225 -15.85% | 2 644 102.74% | 1 304 74.37% | 748 627.86% | 103 | |||||
| Нетен марж | 0.84% -69.68% | 2.76% -30.33% | 3.97% -33.51% | 5.96% 169.38% | 2.21% -66.69% | 6.65% -27.05% | 9.11% 62.41% | 5.61% 22.1% | 4.59% -59.1% | 11.23% 92.98% | 5.82% -9.76% | 6.45% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 25 855 5.51% | 24 506 3.92% | 23 582 20.84% | 19 514 10.69% | 17 629 2.65% | 17 174 3.05% | 16 667 7.53% | 15 499 -5.23% | 16 355 4.55% | 15 642 44.8% | 10 803 11.71% | 9 671 | |||||
|
Дълготрайни активи |
10 072 2.3% | 9 846 15.26% | 8 543 -12.81% | 9 798 20.45% | 8 135 38.07% | 5 892 53.72% | 3 833 -8% | 4 166 -11.23% | 4 693 -11.89% | 5 327 -1% | 5 380 -8.33% | 5 869 | |||||
|
Материални запаси |
6 148 10.68% | 5 555 12.85% | 4 923 12.5% | 4 376 -7.29% | 4 720 17.26% | 4 025 13.01% | 3 562 92.8% | 1 847 -26.31% | 2 507 -6.57% | 2 683 103.41% | 1 319 -11.64% | 1 493 | |||||
|
Общо задължения |
14 885 9.12% | 13 641 3.08% | 13 233 31.55% | 10 060 -3.1% | 10 382 -1.22% | 10 510 8.43% | 9 693 3.82% | 9 336 11.03% | 8 409 0.21% | 8 391 78.09% | 4 712 12.19% | 4 200 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
6 911 -9.75% | 7 657 1.08% | 7 575 66.06% | 4 562 2.97% | 4 430 77.02% | 2 503 17.02% | 2 139 -20.13% | 2 678 -12.7% | 3 067 87.23% | 1 638 28.83% | 1 272 167.42% | 476 | |||||
| Вземания общо | 9 180 7.44% | 8 544 -15.26% | 10 083 91.92% | 5 254 22.09% | 4 303 -40.41% | 7 221 -21.85% | 9 240 63.1% | 5 665 -37.5% | 9 065 19.51% | 7 585 88.57% | 4 022 141.25% | 1 667 | |||||
|
Собствен капитал |
10 502 2.28% | 10 269 6.81% | 9 614 11.74% | 8 604 20.55% | 7 137 7.09% | 6 665 -4.44% | 6 974 13.17% | 6 163 -22.44% | 7 946 9.57% | 7 252 19.05% | 6 091 11.34% | 5 471 | |||||
|
Парични средства |
435 -19.57% | 541 2151.06% | 24 370% | 5 -50% | 10 -72.22% | 37 12.5% | 33 -86.55% | 243 170.45% | 90 89.25% | 48 -41.14% | 81 690% | 10 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 386 -7.43% |
| 2020 | 417 -8.55% |
| 2019 | 456 13.72% |
| 2018 | 401 -2.43% |
| 2017 | 411 -5.3% |
| 2016 | 434 17.3% |
| 2015 | 370 5.11% |
| 2014 | 352 0.28% |
| 2013 | 351 |