| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 100 162 62.71% | 61 560 3463.18% | 1 728 0% | 1 728 -90.27% | 17 763 117.33% | 8 174 -39.02% | 13 404 0% | 13 404 82.81% | 7 332 -7.61% | 7 936 151.52% | 3 155 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-20 575 -2854.35% | 747 749.33% | -115 -329.59% | 50 -83.75% | 308 -27.61% | 426 35.01% | 315 -43.6% | 559 -80.6% | 2 884 -59.62% | 7 142 2062.38% | 330 | |||||
|
Оперативни разходи |
120 575 | 60 705 | 107 | 1 677 | 17 421 | 7 748 | 10 735 | 12 782 | 4 448 | 2 825 | 2 825 | |||||
|
Разходи за персонала |
23 279 3282.62% | 688 | 1 677 -89.47% | 15 933 106.96% | 7 699 -27.96% | 10 686 -16.4% | 12 782 | |||||||||
| Нетен марж | -20.54% -1792.83% | 1.21% 118.22% | -6.66% -329.59% | 2.9% 67.1% | 1.74% -66.69% | 5.21% 121.4% | 2.35% -43.6% | 4.17% -89.39% | 39.33% -56.3% | 90% 759.74% | 10.47% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 101 209 -12.7% | 115 935 325.57% | 27 242 128.76% | 11 908 0.14% | 11 892 2.59% | 11 592 -1.35% | 11 751 -3.61% | 12 191 15.23% | 10 580 24.63% | 8 489 157.49% | 3 297 | |||||
|
Дълготрайни активи |
||||||||||||||||
|
Материални запаси |
37 966 -25.15% | 50 720 111.06% | 24 031 | |||||||||||||
|
Общо задължения |
6 042 3010% | 194 | 34 -19.28% | 42 -92.74% | 584 -56.39% | 1 340 364.72% | 288 -63.66% | 794 -71.08% | 2 744 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||
| Вземания общо | 60 986 29.01% | 47 273 40992.44% | 115 | 51 | ||||||||||||
|
Собствен капитал |
95 166 -17.78% | 115 741 324.86% | 27 242 133.88% | 11 648 0.39% | 11 602 0.09% | 11 592 3.81% | 11 166 2.91% | 10 851 5.44% | 10 291 33.73% | 7 695 1291.04% | 553 | |||||
|
Парични средства |
2 256 -87.43% | 17 942 -34.14% | 27 242 128.76% | 11 908 0.57% | 11 841 2.15% | 11 592 -1.35% | 11 751 -3.61% | 12 191 15.23% | 10 580 24.63% | 8 489 157.49% | 3 297 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 -66.67% |
| 2020 | 3 200% |
| 2019 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |