| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 40 2.6% | 39 75% | 22 69.23% | 13 -29.73% | 19 37.04% | 14 3.85% | 13 -10.34% | 15 -14.71% | 17 54.55% | 11 214.29% | 4 | |||||
|
Счетоводна печалба |
8 -40% | 13 108.33% | 6 700% | -1 -115.38% | 7 62.5% | 4 60% | 3 -44.44% | 5 -35.71% | 7 100% | 4 40% | 3 | |||||
|
Оперативни разходи |
33 | 27 | 16 | 14 | 12 | 10 | 11 | 10 | 10 | 8 | 4 | |||||
|
Разходи за персонала |
13 23.81% | 11 5% | 10 11.11% | 9 5.88% | 9 54.55% | 6 -8.33% | 6 9.09% | 6 0% | 6 37.5% | 4 300% | 1 | |||||
| Нетен марж | 18.99% -41.52% | 32.47% 19.05% | 27.27% 454.55% | -7.69% -121.89% | 35.14% 18.58% | 29.63% 54.07% | 19.23% -38.03% | 31.03% -24.63% | 41.18% 29.41% | 31.82% -55.45% | 71.43% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 39 18.75% | 33 39.13% | 24 -8% | 26 -7.41% | 28 28.57% | 21 23.53% | 17 17.24% | 15 31.82% | 11 175% | 4 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
||||||||||||||||
|
Материални запаси |
||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 -50% | 1 0% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | 1 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||
| Вземания общо | ||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
38 20.97% | 32 40.91% | 22 -10.2% | 25 -7.55% | 27 29.27% | 21 24.24% | 17 13.79% | 15 38.1% | 11 200% | 4 | ||||||
|
Парични средства |
39 18.75% | 33 39.13% | 24 -8% | 26 -7.41% | 28 28.57% | 21 23.53% | 17 17.24% | 15 31.82% | 11 175% | 4 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 33.33% |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 -25% |
| 2018 | 4 33.33% |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 -25% |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 33.33% |
| 2013 | 3 |