СТЕЛИ ЛС 2012 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
201807721
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
01.12.2011 09:45
Наименование
СТЕЛИ ЛС 2012
Транслитерация
STELI LS 2012 EOOD
Оборот
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Велико Търново (5000), ДЕНЬО ЧОКАНОВ, 3, вх. Д, ет. 2, ап. 6
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
ПОКУПКО-ПРОДАЖБА НА СТОКИ; ВНОС И ИЗНОС; ТЪРГОВСКО ПОСРЕДНИЧЕСКА ДЕЙНОСТ В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА; КОМИСИОННА ТЪРГОВИЯ И БАРТЕРНИ СДЕЛКИ; ПРОИЗВОДСТВО И ПРОДАЖБА НА СЕЛСКОСТОПАНСКА ПРОДУКЦИЯ; РАЗКРИВАНЕ И... ПОКУПКО-ПРОДАЖБА НА СТОКИ; ВНОС И ИЗНОС; ТЪРГОВСКО ПОСРЕДНИЧЕСКА ДЕЙНОСТ В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА; КОМИСИОННА ТЪРГОВИЯ И БАРТЕРНИ СДЕЛКИ; ПРОИЗВОДСТВО И ПРОДАЖБА НА СЕЛСКОСТОПАНСКА ПРОДУКЦИЯ; РАЗКРИВАНЕ И ЕКСПЛОАТАЦИЯ НА МАГАЗИНИ; ТАКСИМЕТРОВА ДЕЙНОСТ; ДРУГИ ДЕЙНОСТИ И УСЛУГИ НЕ ЗАБРАНЕНИ ОТ ЗАКОНА. прочети още скрии
Представляващи
Управител: СТЕФАН НИКОЛОВ ХРИСТОВ (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: СТЕФАН НИКОЛОВ ХРИСТОВ (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2013 2012
Приход 13 -23.53% 17
Счетоводна
печалба
1 0% 1
Оперативни
разходи
12 -25% 16
Разходи за
персонала
Нетен марж 7.69% 30.77% 5.88%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2013 2012
Общо активи 1 0% 1
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
1 0% 1
Парични
средства
1 0% 1

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма СТЕЛИ ЛС 2012 ЕООД на латиница "STELI LS 2012 EOOD" с ЕИК/ПИК 201807721 е основана на 1 Декември 2011 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Компанията първоначално е регистрирана с името "СТЕЛИ ЛС 2011", но на 1 Декември 2011 година то бива сменено на сегашното "СТЕЛИ ЛС 2012". Седалището на компанията се намира в гр. Велико Търново, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Хронология

01.12.2011
Регистрация на фирмата
Промяна наименование
Името се сменя от СТЕЛИ ЛС 2011 на СТЕЛИ ЛС 2012
Транслитерация
STELI LS 2011 EOOD
Транслитерация
STELI LS 2011 EOOD
STELI LS 2012 EOOD
Едноличен собственик на капитала

18.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма