"ФРЕШ ПРОДУКТ-ДП" ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
202230774
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
18.09.2012 10:44
Наименование
"ФРЕШ ПРОДУКТ-ДП"
Транслитерация
"FRECH PRODUKT-DP" OOD
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, с. Тянево (6492)
Има 2 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупка на стоки или други вещи с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид;Продажба на стоки от собствено производство;Превозни сделки, вътрешен и международен транспорт;Търгов... Покупка на стоки или други вещи с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид;Продажба на стоки от собствено производство;Превозни сделки, вътрешен и международен транспорт;Търговско представителство и посредничество на местни и чуждестранни физически и юридически лица /без трансфер на валута/;Преработка и реализация на стоки за бита и промишлеността;Складови сделки; Търговия с всички видове вторични суровини , производство и търговия с алкохол и безалкохолни напитки;Хотелиерство /извън случаите посочени в чл.2, ал.3 от ТЗ/, туристически, рекламни, информационни, програмни и импресарски услуги;Търговия с хранителни и промишлени стоки;Откриване и експлоатация на обекти от типа на обществено хранене и магазинна мрежа, ресторантьорство, организация и експлоатация на забавни, електронни и компютърни игри /без хазарт/;Сделки с интелектуална собственост;Покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба;Лизинг;оказион;Авто-монтьорски и тенекиджийски услуги.отглеждане и продажба на охлюви; прочети още скрии
Представляващи
Управител: ДИЯНА АСЕНОВА ЖЕЛЯЗКОВА (свързан с 2 фирми)
Управител: ПОЛИЗОИС ПОЛИЗОИДИС (Гърция ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Съдружник: ДИЯНА АСЕНОВА ЖЕЛЯЗКОВА - 50,0% дял (511 €) (свързан с 2 фирми)
Съдружник: ПОЛИЗОИС ПОЛИЗОИДИС (Гърция ) - 50,0% дял (511 €) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
1 022 € (1 022 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма "ФРЕШ ПРОДУКТ-ДП" ООД на латиница ""FRECH PRODUKT-DP" OOD" с ЕИК/ПИК 202230774 е основана на 18 Септември 2012 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в с. Тянево, а началният внесен капитал е в размер на 1 022 евро.

Хронология

18.09.2012
Регистрация на фирмата
Транслитерация
"FRECH PRODUKT-DP" OOD
Съдружник
ПОЛИЗОИС ПОЛИЗОИДИС 1 000 лв - 50,00% дял
ДИЯНА АСЕНОВА ЖЕЛЯЗКОВА 1 000 лв - 50,00% дял

23.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 000 лв. в 1 022 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма