ЕЙНДЖЪЛ - 92 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
202645717
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
02.07.2013 16:31
Наименование
ЕЙНДЖЪЛ - 92
Служители
1 служител към 2018 г.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Варна (9000), р-н Одесос, ул. ДОБРОВОЛЦИ, 21, ет. 3, ап. 103
Има 2 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Търговия с кожени изделия, опаковка и продажба на стоки и други вещи с цел да ги продаде в първоначален, преработен или обработен вид в страната и чужбина; транспортни услуги; комисионни, спедиц... Търговия с кожени изделия, опаковка и продажба на стоки и други вещи с цел да ги продаде в първоначален, преработен или обработен вид в страната и чужбина; транспортни услуги; комисионни, спедиционни, складови и превозни сделки; комплексна строителна и строително-ремонтна дейност, хотелиерство, туризъм, автосервиз, и всички други дейности незабранени със закон. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ТАЛЯТ АНГЕЛОВ ВАСИЛЕВ (свързан с 2 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ТАЛЯТ АНГЕЛОВ ВАСИЛЕВ (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Година
Служители
2018 1

Резюме

Фирма ЕЙНДЖЪЛ - 92 ЕООД с ЕИК/ПИК 202645717 е основана на 2 Юли 2013 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Варна, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Оборота на фирмата за 2018 година е в размер на 23 000 лв.

Хронология

02.07.2013
Регистрация на фирмата
Едноличен собственик на капитала

17.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма