Ка Ди Енерджи 2 ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206602631
Регистрация по ЗДДС
Да - BG206602631 от 06.08.2021 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
30.07.2021 07:50
Наименование
Ка Ди Енерджи 2
Транслитерация
Ka Di Enerdji 2
Оборот
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Кърджали (6600), ул. Генерал Вл. Стойчев, 9
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Код на икономическа дейност
35.11 - Производство на електрическа енергия
Предмет на дейност
изграждане на фотоволтаични системи; производство на енергия от фотоволтаици; покупка и продажба на електрическа енергия; покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, прера... изграждане на фотоволтаични системи; производство на енергия от фотоволтаици; покупка и продажба на електрическа енергия; покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид в страната и чужбина; продажба на стоки от собственото производство в страната и чужбина; търговско представителство или посредничество; комисионни, спедиционни и превозни сделки в страна и чужбина; складови сделки; лицензионни сделки; стоков контрол; сделки с интелектуална собственост; хотелиерски, туристически, рекламни, информационни, програмни, импресарски или др. услуги; авто-ремонтни услуги и продажба на части от автомобили; автомивка; пътна помощ; производство и продажба на текстилни изделия; покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба; строително-ремонтна дейност; лизинг; агентиране на кадри за работа с чужди компании и информационни консултации; външна и вътрешна търговска дейност; поддръжка, сглобка и търговия с компютри и др. електронна техника; компютърна зала; организиране на забавни и развлекателни игри; фризьорски и бръснарски услуги, козметични, маникюристки, масажистки услуги; ресторантьорство, кафе-аперитиви, дърводобив и търговия с дървен материал; таксиметрова дейност; транспортна дейност - превоз на пътници и товари в страната и чужбина; внос; износ; реекспорт, както и всички други дейности в рамките на закона, в страната и чужбина, с български и чуждестранни физически и юридически лица. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ЗЛАТКА ГЕОРГИЕВА КИРЯКОВА (свързан с 1 фирма)
Собственост
Съдружник: ЗЛАТКА ГЕОРГИЕВА КИРЯКОВА - 50,0% дял (26 €) (свързан с 1 фирма)
Съдружник: НЕЛИ КОСТОВА БЕЛЕВА - 50,0% дял (26 €) (свързан с 3 фирми)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Ка Ди Енерджи 2 ООД на латиница "Ka Di Enerdji 2" с ЕИК/ПИК 206602631 е основана на 30 Юли 2021 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Кърджали, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Оборота на фирмата за 2021 година е в размер на 15 000 лв.

Хронология

30.07.2021
Регистрация на фирмата
Транслитерация
Ka Di Enerdji 2
Едноличен собственик на капитала

06.08.2021
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG206602631 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

17.03.2022
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ЕООД на ООД
Заличаване Едноличен собственик на капитала
Съдружник

26.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма