ВАЛЕРИ БИЛД ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207619209
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
30.11.2023 15:52
Наименование
ВАЛЕРИ БИЛД
Транслитерация
VALERI BUILD Ltd.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Ябланица (5750), ЛИСЕЦ, 4
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
СТРОИТЕЛНО МОНТАЖНИ ДЕЙНОСТИ НА СГРАДИ И СЪОРЪЖЕНИЯ; ПОКУПКА НА СТОКИ И ДРУГИ ВЕЩИ, С ЦЕЛ ПРОДАЖБА В ПЪРВОНАЧАЛЕН, ПРЕРАБОТЕН ИЛИ ОБРАБОТЕН ВИД; ТЪРГОВИЯ НА ДРЕБНО И ЕДРО; ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТ... СТРОИТЕЛНО МОНТАЖНИ ДЕЙНОСТИ НА СГРАДИ И СЪОРЪЖЕНИЯ; ПОКУПКА НА СТОКИ И ДРУГИ ВЕЩИ, С ЦЕЛ ПРОДАЖБА В ПЪРВОНАЧАЛЕН, ПРЕРАБОТЕН ИЛИ ОБРАБОТЕН ВИД; ТЪРГОВИЯ НА ДРЕБНО И ЕДРО; ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО И ПОСРЕДНИЧЕСТВО; ТРАНСПОРТНИ УСЛУГИ, И ВСИЧКИ ДРУГИ ДЕЙНОСТИ И УСЛУГИ, НЕ ЗАБРАНЕНИ ОТ ЗАКОНА. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ВАЛЕРИ МАРИЕВ ПАВЛИНОВ (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ВАЛЕРИ МАРИЕВ ПАВЛИНОВ (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
10 € (10 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ВАЛЕРИ БИЛД ЕООД на латиница "VALERI BUILD Ltd." с ЕИК/ПИК 207619209 е основана на 30 Ноември 2023 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Ябланица, а началният внесен капитал е в размер на 10 евро.

Хронология

30.11.2023
Регистрация на фирмата
Транслитерация
VALERI BUILD Ltd.
Едноличен собственик на капитала

02.02.2024
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG207619209 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

15.10.2024
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: чл. 100 ал. 1 от ЗДДС)

13.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 20 лв. в 10 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма