Лъки фън ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
208019182
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
15.10.2024 11:19
Наименование
Лъки фън
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Пазарджик (4400), ул.“Генерал Гурко“, 5
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид, търговско представителство, посредничество и агентство на местни и чужди физически и юридичес... покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид, търговско представителство, посредничество и агентство на местни и чужди физически и юридически лица; комисионни, спедиционни и превозни сделки в страната и чужбина; складови сделки; хотелиерски, туристически, рекламни, информационни, програмни, импресарски услуги; сделки с недвижими имоти, както и извършването на всички други сделки, които не са забранени от закона прочети още скрии
Представляващи
Управител: ЯН ШУАНФЪН (Китай ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ЯН ШУАНФЪН (Китай ) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Лъки фън ЕООД с ЕИК/ПИК 208019182 е основана на 15 Октомври 2024 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Компанията първоначално е регистрирана с името "ХОН Й", но на 28 Октомври 2025 година то бива сменено на сегашното "Лъки фън". Седалището на компанията се намира в гр. Пазарджик, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

15.10.2024
Регистрация на фирмата
Управител
Едноличен собственик на капитала

28.10.2025
Промяна наименование
Името се сменя от ХОН Й на Лъки фън
Промяна Управител
Промяна Едноличен собственик на капитала

21.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма