ДЖЕСАН ПЛАСТИК ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
208606817
Регистрация по ЗДДС
Да - BG208606817
Дата на регистрация
09.12.2025 15:10
Наименование
ДЖЕСАН ПЛАСТИК
Транслитерация
CESAN PLASTIK LTD
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Кърджали (6600), ул. Язовирска, 12
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Производство на стоки с цел продажба, търговия на едро и дребно в страната и чужбина с пластмасови изделия, внос и износ; транспорт (на товари и пътници) и спедиция, хотелиерство, ресторантьор... Производство на стоки с цел продажба, търговия на едро и дребно в страната и чужбина с пластмасови изделия, внос и износ; транспорт (на товари и пътници) и спедиция, хотелиерство, ресторантьорство, туризъм, рекламни и информационни дейности, покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба и отдаване под наем, строителство, ремонтни услуги и инженеринг и всички останали видове дейности и услуги, чието извършване изрично не е забранено със закон прочети още скрии
Представляващи
Управител: ДЖЕМАЛ КУШ (Турция ) (свързан с 1 фирма)
Управител: РЪЗА ДЖОШКУН (Турция ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ДЖЕМАЛ КУШ (Турция ) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
100 € (100 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ДЖЕСАН ПЛАСТИК ЕООД на латиница "CESAN PLASTIK LTD" с ЕИК/ПИК 208606817 е основана на 9 Декември 2025 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Кърджали, а началният внесен капитал е в размер на 100 евро.

Хронология

09.12.2025
Регистрация на фирмата
Транслитерация
CESAN PLASTIK LTD
Управител
Едноличен собственик на капитала

22.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 200 лв. в 102 €

21.04.2026
Управител

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма