Мар Бюти ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
208917451
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
15.08.2026 11:53
Наименование
Мар Бюти
Транслитерация
Mar Beauty Ltd
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Кърджали (6600), жк. Възрожденци, ул. Прилепци, 123
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Фризьорство и фризьорски услуги, козметични услуги, масаж, маникюр, педикюр, гримьорство; рекламни услуги, продажба на козметика, производство и търговия на стоки и услуги в страната ... Фризьорство и фризьорски услуги, козметични услуги, масаж, маникюр, педикюр, гримьорство; рекламни услуги, продажба на козметика, производство и търговия на стоки и услуги в страната и чужбина, производство и продажба на стоки от собствено производство; търговия на едро и дребно, вътрешна и външна търговия, внос и износ на стоки; спедиторска дейност, търговско посредничество и представителство, както и всички незабранени със закон сделки прочети още скрии
Представляващи
Управител: СЕВИМ АРИФ ЕМУРЛА (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: СЕВИМ АРИФ ЕМУРЛА (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
100 € (100 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Мар Бюти ЕООД на латиница "Mar Beauty Ltd" с ЕИК/ПИК 208917451 е основана на 15 Август 2026 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Кърджали, а началният внесен капитал е в размер на 100 евро.

Хронология

15.08.2026
Регистрация на фирмата
Транслитерация
Mar Beauty Ltd
Едноличен собственик на капитала

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма