| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ДИ УАЙ МОД ИНДЪСТРИЪЛ ООД | 17.04.2026 | Съдружник | 19% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 5 614 -4.48% | 5 878 -10.5% | 6 568 14.42% | 5 740 1.46% | 5 657 -14.23% | 6 596 9.12% | 6 044 7.94% | 5 600 -6.85% | 6 011 -6.53% | 6 432 27.82% | 5 032 | 7 986 -15.6% | 9 462 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
803 392.48% | 163 -48.13% | 314 -43.78% | 559 23.9% | 451 -45.22% | 824 82.15% | 452 7.4% | 421 177.44% | 152 -57.99% | 361 235.18% | -267 | 330 -72.68% | 1 207 | ||||||
|
Оперативни разходи |
4 752 | 5 653 | 6 177 | 5 122 | 5 157 | 5 629 | 5 422 | 4 997 | 5 648 | 5 870 | 5 116 | 7 400 | 8 251 | ||||||
|
Разходи за персонала |
1 153 4.11% | 1 108 -3.77% | 1 151 9.75% | 1 049 | 922 8.03% | 853 4.51% | 817 -2.44% | 837 11.36% | 752 11.45% | 674 | 853 43.51% | 595 | |||||||
| Нетен марж | 14.31% 415.57% | 2.77% -42.04% | 4.79% -50.87% | 9.75% 22.11% | 7.98% -36.13% | 12.5% 66.93% | 7.49% -0.5% | 7.52% 197.83% | 2.53% -55.05% | 5.62% 205.76% | -5.31% | 4.13% -67.63% | 12.76% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 7 224 0.71% | 7 173 -1.72% | 7 298 -14.51% | 8 537 10.56% | 7 722 -5.37% | 8 160 -2.93% | 8 406 -3.12% | 8 677 -6.22% | 9 252 -2.93% | 9 532 -4.32% | 9 962 135.94% | 4 222 -51.54% | 8 713 -13.69% | 10 095 | |||||
|
Дълготрайни активи |
4 644 6.96% | 4 341 -8.17% | 4 727 -7.17% | 5 092 | 2 779 4.08% | 2 670 -4.02% | 2 782 -10.61% | 3 112 -13.65% | 3 604 -14.64% | 4 222 -12.99% | 4 853 -14.92% | 5 703 | |||||||
|
Материални запаси |
1 004 -14.53% | 1 175 22.82% | 957 -11.33% | 1 079 | 902 -3.39% | 934 -11.31% | 1 053 -6.49% | 1 126 -6.45% | 1 204 | 1 467 -33.25% | 2 198 | ||||||||
|
Общо задължения |
5 106 -9.29% | 5 629 -22.87% | 7 298 10.06% | 6 631 13.03% | 5 867 -2.33% | 6 007 -3.11% | 6 199 -9.83% | 6 875 -10.83% | 7 711 -1.16% | 7 801 -8.84% | 8 558 | 6 772 1.96% | 6 642 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 907 -13.9% | 2 215 -10.86% | 2 485 23.13% | 2 018 | 2 472 -2.56% | 2 537 -28.14% | 3 530 -15.52% | 4 179 -5.17% | 4 407 | 2 289 -6.22% | 2 440 | ||||||||
| Вземания общо | 981 -21.17% | 1 244 2.36% | 1 215 -26.11% | 1 645 -57.48% | 3 868 -6.12% | 4 120 -6.05% | 4 385 -8.51% | 4 793 -5.44% | 5 069 0.76% | 5 031 5.43% | 4 771 | 2 031 3.3% | 1 966 | ||||||
|
Собствен капитал |
2 118 37.43% | 1 541 -7.94% | 1 674 -11.92% | 1 900 77.76% | 1 069 0% | 1 069 -51.25% | 2 193 23.21% | 1 780 15.76% | 1 537 -11.17% | 1 731 23.68% | 1 399 | 1 941 -42.99% | 3 404 | ||||||
|
Парични средства |
530 28.5% | 413 8.76% | 379 -47.38% | 721 32.27% | 545 5.75% | 515 51.81% | 339 21.39% | 280 -19.68% | 348 32.49% | 263 -31.28% | 382 | 233 2.47% | 228 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 131 -10.27% |
| 2020 | 146 -3.95% |
| 2019 | 152 -9.52% |
| 2018 | 168 1.82% |
| 2017 | 165 -2.37% |
| 2016 | 169 -3.98% |
| 2015 | 176 4.14% |
| 2014 | 169 -2.87% |
| 2013 | 174 |