| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 170 32.8% | 128 11.11% | 115 -3.85% | 120 50.97% | 79 -5.49% | 84 -4.09% | 87 -23.66% | 115 | ||||||||||
|
Счетоводна печалба |
19 258.33% | -12 -580% | 3 -64.29% | 7 137.84% | -19 -346.67% | 8 650% | 1 | |||||||||||
|
Оперативни разходи |
150 | 140 | 112 | 111 | 98 | 76 | 84 | 107 | ||||||||||
|
Разходи за персонала |
61 17.82% | 52 8.6% | 48 0% | 48 1.09% | 47 12.2% | 42 5.13% | 40 -30.36% | 57 | ||||||||||
| Нетен марж | 11.45% 219.23% | -9.6% -532% | 2.22% -62.86% | 5.98% 125.06% | -23.87% -360.99% | 9.15% 682.01% | 1.17% | |||||||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 130 -0.78% | 131 -15.46% | 155 -2.56% | 160 11.83% | 143 7.72% | 132 11.64% | 119 -7.57% | 128 8.66% | 118 5.96% | 111 4.31% | 107 -1.42% | 108 -1.4% | 110 | |||||
|
Дълготрайни активи |
39 -7.23% | 42 -7.78% | 46 3.45% | 44 -3.33% | 46 0% | 46 -55% | 102 146.91% | 41 -8.99% | 46 -4.3% | 48 -9.71% | 53 -11.97% | 60 -0.85% | 60 | |||||
|
Материални запаси |
67 -2.22% | 69 -16.15% | 82 37.61% | 60 21.88% | 49 9.09% | 45 18.92% | 38 2.78% | 37 | ||||||||||
|
Общо задължения |
81 -13.66% | 94 -31.46% | 137 -0.74% | 138 3.86% | 132 2.78% | 129 -2.7% | 132 1.17% | 131 6.67% | 123 0% | 123 20.6% | 102 -7.01% | 109 -2.28% | 112 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||||
| Вземания общо | 115 | 3 25% | 2 -33.33% | 3 -50% | 6 -25% | 8 -5.88% | 9 -15% | 10 -4.76% | 11 | |||||||||
|
Собствен капитал |
50 31.08% | 38 100% | 19 -13.95% | 22 115% | 10 185.71% | 4 125.93% | -14 -440% | -3 44.44% | -5 59.09% | -11 -320% | 5 600% | -1 | ||||||
|
Парични средства |
16 220% | 5 233.33% | 2 -76.92% | 7 62.5% | 4 700% | 1 0% | 1 0% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 15 -16.67% |
| 2020 | 18 -10% |
| 2019 | 20 5.26% |
| 2018 | 19 -5% |
| 2017 | 20 -4.76% |
| 2016 | 21 23.53% |
| 2015 | 17 6.25% |
| 2014 | 16 |
| 2013 | 16 |