| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| СЕЙФ ТРЕЙНИНГ ООД | 15.12.2011 | Съдружник | 10% | 0-50 хил. € | |
| Център за обучение по безопасност на движението ООД | 29.06.2017 | Съдружник | 12% | 0-50 хил. € | 1 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 968 -8.31% | 2 146 2.97% | 2 085 7.63% | 1 937 0.5% | 1 927 14.56% | 1 682 20.91% | 1 391 20.24% | 1 157 13.21% | 1 022 0.25% | 1 020 16% | 879 -8.76% | 963 20.46% | 800 114.25% | 373 588.68% | 54 341.67% | 12 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
287 1.44% | 283 -13.44% | 327 -1.69% | 333 18.58% | 281 9.15% | 257 13.03% | 228 -15.08% | 268 -16.03% | 319 47.87% | 216 43.05% | 151 -19.4% | 187 -22.95% | 243 148.69% | 98 2010% | -5 84.62% | -33 | ||||||
|
Оперативни разходи |
1 638 | 1 879 | 1 744 | 1 589 | 1 631 | 1 410 | 1 149 | 863 | 649 | 725 | 649 | 709 | 509 | 271 | 29 | 20 | ||||||
|
Разходи за персонала |
266 -1.51% | 270 13.52% | 238 7.87% | 221 2.37% | 216 11.35% | 194 38.32% | 140 18.1% | 119 63.38% | 73 10.94% | 65 -4.48% | 69 0.75% | 68 35.71% | 50 262.96% | 14 | ||||||||
| Нетен марж | 14.6% 10.64% | 13.2% -15.93% | 15.7% -8.66% | 17.19% 17.98% | 14.57% -4.73% | 15.29% -6.52% | 16.35% -29.37% | 23.16% -25.82% | 31.22% 47.5% | 21.16% 23.32% | 17.16% -11.66% | 19.43% -36.03% | 30.37% 16.08% | 26.16% 377.34% | -9.43% 96.52% | -270.83% | ||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 2 563 -1.88% | 2 612 1.41% | 2 575 9% | 2 363 4.62% | 2 258 12.54% | 2 007 10.81% | 1 811 11.81% | 1 620 -5.74% | 1 718 -1.32% | 1 741 6.07% | 1 642 3.51% | 1 586 9.61% | 1 447 45.43% | 995 45.22% | 685 60.86% | 426 169.58% | 158 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 943 6.32% | 1 827 12.5% | 1 624 -31.25% | 2 363 50.37% | 1 571 7.79% | 1 458 4.66% | 1 393 4.29% | 1 335 1.99% | 1 309 -3.83% | 1 362 10.91% | 1 228 -5.4% | 1 298 30.09% | 998 1.93% | 979 56.63% | 625 51.61% | 412 188.89% | 143 | |||||
|
Материални запаси |
244 -16.02% | 290 -19.55% | 361 1.44% | 356 40.89% | 253 -2.37% | 259 22.52% | 211 6.99% | 197 -28.39% | 276 -0.55% | 277 -13.56% | 321 37.8% | 233 28.53% | 181 110.71% | 86 1020% | 8 650% | 1 | ||||||
|
Общо задължения |
542 -7.42% | 586 -9.48% | 647 25.47% | 516 -31.45% | 753 16% | 649 19.6% | 542 23.37% | 440 -35% | 676 -24.74% | 899 -9.29% | 991 -7.8% | 1 075 -2.64% | 1 104 19.74% | 922 29.06% | 714 60.57% | 445 206.34% | 145 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
62 -42.92% | 108 -30.94% | 157 -23.44% | 205 -11.09% | 231 67.66% | 138 | 22 0% | 22 -87.39% | 178 -51.19% | 366 38.83% | 263 24.7% | 211 -21.03% | 267 2.15% | 262 28% | 205 | |||||||
| Вземания общо | 170 -13.73% | 197 -20.08% | 247 32.33% | 187 17.74% | 159 -12.18% | 180 7.95% | 167 106.96% | 81 -33.33% | 121 33.9% | 90 2.91% | 88 63.81% | 54 25% | 43 37.7% | 31 -42.99% | 55 613.33% | 8 -44.44% | 14 | |||||
|
Собствен капитал |
2 004 -0.41% | 2 012 4.88% | 1 918 10.09% | 1 742 16.12% | 1 501 10.5% | 1 358 7.05% | 1 269 7.5% | 1 180 13.25% | 1 042 23.82% | 842 30.02% | 647 26.6% | 511 49.03% | 343 369.23% | 73 397.92% | -25 87.13% | -191 -1592% | 13 | |||||
|
Парични средства |
203 -30.96% | 294 -13.66% | 341 16.43% | 292 6.72% | 274 152.83% | 108 182.67% | 38 971.43% | 4 -58.82% | 9 -5.56% | 9 157.14% | 4 600% | 1 -99.77% | 223 14466.67% | 2 -70% | 5 0% | 5 -66.67% | 15 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 39 |
| 2020 | 39 -9.3% |
| 2019 | 43 7.5% |
| 2018 | 40 5.26% |
| 2017 | 38 2.7% |
| 2016 | 37 5.71% |
| 2015 | 35 16.67% |
| 2014 | 30 15.38% |
| 2013 | 26 |