| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 703 -28.77% | 986 16.42% | 847 | 1 023 18.55% | 863 -20.54% | 1 085 17.94% | 920 5.08% | 876 18.71% | 738 51.42% | 487 -25.43% | 653 106.46% | 316 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
-41 -345.45% | 17 -25% | 22 | 8 -78.67% | 38 -26.47% | 52 -67.31% | 160 -19.79% | 199 -0.26% | 199 1492.86% | -14 -106.32% | 227 475.32% | 39 | |||||||
|
Оперативни разходи |
739 | 958 | 821 | 1 010 | 817 | 1 030 | 764 | 675 | 516 | 500 | 413 | 277 | |||||||
|
Разходи за персонала |
179 15.51% | 155 3.77% | 149 | 129 0.8% | 128 0.8% | 127 15.81% | 110 -2.27% | 112 34.97% | 83 10.14% | 76 3.5% | 73 25.44% | 58 | |||||||
| Нетен марж | -5.9% -444.6% | 1.71% -35.58% | 2.66% | 0.8% -82.01% | 4.45% -7.47% | 4.8% -72.28% | 17.33% -23.67% | 22.71% -15.98% | 27.03% 1019.88% | -2.94% -108.48% | 34.66% 178.66% | 12.44% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 1 030 -6.33% | 1 099 -6.03% | 1 170 | 1 063 -5.07% | 1 120 -4.24% | 1 169 0.66% | 1 162 14.57% | 1 014 30.2% | 779 64.29% | 474 -10% | 527 69.69% | 310 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
475 -1.17% | 481 -58.92% | 1 170 | 341 -12.35% | 389 -14.59% | 456 28.76% | 354 2.37% | 346 -5.19% | 365 11.58% | 327 93.05% | 169 5.08% | 161 | |||||||
|
Материални запаси |
431 -13.02% | 495 | 632 | 377 45.94% | 258 128.51% | 113 -49.43% | 223 83.61% | 122 | |||||||||||
|
Общо задължения |
33 -41.96% | 57 | 39 | 190 -73.58% | 718 541.1% | 112 508.33% | 18 -2.7% | 19 -66.67% | 57 88.14% | 30 | |||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
25 -44.94% | 46 | |||||||||||||||||
| Вземания общо | 5 -78.05% | 21 | 129 | 8 -89.81% | 80 613.64% | 11 -45% | 20 11.11% | 18 | |||||||||||
|
Собствен капитал |
997 -4.37% | 1 042 0.39% | 1 038 | 989 0.83% | 981 0.16% | 980 4.87% | 934 13.97% | 820 22.84% | 667 46.63% | 455 -3.16% | 470 67.7% | 280 | |||||||
|
Парични средства |
120 16.42% | 103 35.81% | 76 | 195 170.92% | 72 213.33% | 23 -79.64% | 113 2110% | 5 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 16 45.45% |
| 2020 | 11 22.22% |
| 2019 | 9 -25% |
| 2018 | 12 |
| 2017 | 12 20% |
| 2016 | 10 -16.67% |
| 2015 | 12 -7.69% |
| 2014 | 13 8.33% |
| 2013 | 12 |