| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 370 -1.63% | 376 13.76% | 331 18.5% | 279 6.85% | 261 | 237 21.15% | 196 -3.77% | 203 6.7% | 191 -4.11% | 199 5.71% | 188 75.24% | 107 90.91% | 56 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
1 -75% | 2 300% | 1 0% | 1 0% | 1 | -22 | -3 0% | -3 | |||||||||||
|
Оперативни разходи |
370 | 374 | 330 | 279 | 312 | 237 | 196 | 203 | 190 | 199 | 188 | 102 | 511 | ||||||
|
Разходи за персонала |
49 6.74% | 46 8800% | 1 -98.77% | 41 24.62% | 33 | 23 18.42% | 19 11.76% | 17 9.68% | 16 47.62% | 11 -30% | 15 200% | 5 -16.67% | 6 | ||||||
| Нетен марж | 0.14% -74.59% | 0.54% 251.63% | 0.15% -15.61% | 0.18% -6.41% | 0.2% | -9.48% | -2.86% 47.62% | -5.45% | |||||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 46 2.3% | 44 4.82% | 42 3.75% | 41 0% | 41 -17.53% | 50 73.21% | 29 9.8% | 26 -16.39% | 31 -14.08% | 36 -11.25% | 41 -6.98% | 44 -4.44% | 46 260% | 13 | |||||
|
Дълготрайни активи |
16 -3.03% | 17 -2.94% | 17 -2.86% | 18 -2.78% | 18 -2.7% | 19 -21.28% | 24 17.5% | 20 -6.98% | 22 -12.24% | 25 145% | 10 -70.15% | 34 3.08% | 33 441.67% | 6 | |||||
|
Материални запаси |
15 -6.25% | 16 0% | 16 0% | 16 18.52% | 14 12.5% | 12 700% | 2 | 7 -22.22% | 9 | 8 -11.11% | 9 350% | 2 | |||||||
|
Общо задължения |
22 2.33% | 22 0% | 22 4.88% | 21 0% | 21 7.89% | 19 -7.32% | 21 -28.07% | 29 18.75% | 25 | 38 -5.06% | 40 295% | 10 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
16 0% | 16 0% | 16 | 16 0% | 16 0% | 16 3.33% | 15 | ||||||||||||
| Вземания общо | 5 | 2 0% | 2 | ||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
23 2.27% | 22 10% | 20 2.56% | 20 0% | 20 2.63% | 19 153.33% | 8 15.38% | 7 0% | 7 8.33% | 6 -76.47% | 26 363.64% | 6 0% | 6 -38.89% | 9 | |||||
|
Парични средства |
14 22.73% | 11 29.41% | 9 30.77% | 7 -23.53% | 9 6.25% | 8 33.33% | 6 300% | 2 -25% | 2 0% | 2 | 2 0% | 2 -50% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 7 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 7 16.67% |
| 2018 | 6 -14.29% |
| 2017 | 7 16.67% |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 6 |