| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| Междукооперативно предприятие-ЛОВЕЧ ООД | 06.03.2020 | Съдружник | 6% | 0-50 хил. € | 1 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 138 11.53% | 1 020 9.62% | 931 -3.6% | 965 0.27% | 963 -6.13% | 1 026 12.32% | 913 17.42% | 778 40.83% | 552 30.59% | 423 4.03% | 406 71.34% | 237 57.82% | 150 5% | 143 | |||||
|
Счетоводна печалба |
7 27.27% | 6 57.14% | 4 0% | 4 -75.86% | 15 38.1% | 11 320% | 3 -70.59% | 9 -26.09% | 12 -63.49% | 32 85.29% | 17 61.9% | 11 -19.23% | 13 1200% | 1 | |||||
|
Оперативни разходи |
1 129 | 1 013 | 926 | 953 | 946 | 1 012 | 908 | 765 | 537 | 394 | 387 | 219 | 134 | 142 | |||||
|
Разходи за персонала |
157 3.7% | 152 12.08% | 135 -0.38% | 136 1.53% | 134 2.75% | 130 6.69% | 122 20.71% | 101 17.86% | 86 34.4% | 64 7.76% | 59 28.89% | 46 23.29% | 37 19.67% | 31 | |||||
| Нетен марж | 0.63% 14.12% | 0.55% 43.36% | 0.38% 3.74% | 0.37% -75.93% | 1.54% 47.12% | 1.05% 273.94% | 0.28% -74.95% | 1.12% -47.52% | 2.13% -72.04% | 7.62% 78.12% | 4.28% -5.5% | 4.53% -48.82% | 8.84% 1138.1% | 0.71% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 264 5.09% | 251 -0.61% | 253 42.36% | 177 -20.59% | 223 -2.02% | 228 -16.01% | 271 -13.09% | 312 61.21% | 194 14.5% | 169 11.45% | 152 15.56% | 131 55.76% | 84 -14.06% | 98 | |||||
|
Дълготрайни активи |
167 13.15% | 148 -6.17% | 157 -11.24% | 177 18.84% | 149 -4.58% | 156 4.08% | 150 -1.01% | 152 15.56% | 131 2.8% | 128 61.29% | 79 2.65% | 77 77.65% | 43 51.79% | 29 | |||||
|
Материални запаси |
56 0% | 56 6.86% | 52 6.25% | 49 9.09% | 45 2.33% | 44 2.38% | 43 -13.4% | 50 25.97% | 39 32.76% | 30 3.57% | 29 -6.67% | 31 42.86% | 21 -28.81% | 30 | |||||
|
Общо задължения |
93 9.04% | 85 -6.21% | 90 -11.94% | 103 51.13% | 68 -20.36% | 85 -38.15% | 138 -24.58% | 183 155.71% | 72 23.89% | 58 -10.32% | 64 -17.65% | 78 31.9% | 59 -30.95% | 86 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
3 0% | 3 -16.67% | 3 0% | 3 0% | 3 200% | 1 | |||||||||||||
| Вземания общо | 16 -41.82% | 28 19.57% | 24 27.78% | 18 9.09% | 17 10% | 15 -69.7% | 51 -47.89% | 97 691.67% | 12 166.67% | 5 0% | 5 -86.36% | 34 144.44% | 14 -62.5% | 37 | |||||
|
Собствен капитал |
171 3.08% | 166 2.52% | 162 2.26% | 159 1.97% | 155 8.96% | 143 6.9% | 133 9.66% | 122 -0.42% | 122 9.63% | 111 27.49% | 87 64.42% | 53 112.24% | 25 104.17% | 12 | |||||
|
Парични средства |
25 29.73% | 19 -2.63% | 19 22.58% | 16 29.17% | 12 4.35% | 12 -55.77% | 27 108% | 13 38.89% | 9 80% | 5 -9.09% | 6 -15.38% | 7 116.67% | 3 50% | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 26 23.81% |
| 2020 | 21 |