| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| АЛБА ТРЕЙД ООД | 20.01.2012 | Съдружник | 35% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 379 154.11% | 149 -35.82% | 233 -14.95% | 274 53.74% | 178 40.89% | 126 -19.54% | 157 37.67% | 114 31.95% | 86 -67.99% | 270 106.25% | 131 -20.25% | 164 -32.7% | 244 26.86% | 192 | |||||
|
Счетоводна печалба |
194 | 65 -52.26% | 136 163.37% | 52 31.17% | 39 -23% | 51 257.14% | 14 193.33% | -15 -110.71% | 143 775% | 16 77.78% | 9 -89.47% | 87 612.5% | 12 | ||||||
|
Оперативни разходи |
178 | 149 | 157 | 138 | 121 | 99 | 100 | 100 | 92 | 112 | 103 | 126 | 154 | 143 | |||||
|
Разходи за персонала |
66 -1.52% | 67 -5.04% | 71 28.7% | 55 13.68% | 49 20.25% | 40 2.6% | 39 -7.23% | 42 3.75% | 41 -14.89% | 48 30.56% | 37 -2.7% | 38 -3.9% | 39 37.5% | 29 | |||||
| Нетен марж | 51.21% | 27.91% -43.86% | 49.72% 71.31% | 29.02% -6.9% | 31.17% -4.3% | 32.57% 159.42% | 12.56% 170.73% | -17.75% -133.47% | 53.03% 324.24% | 12.5% 122.92% | 5.61% -84.36% | 35.85% 461.64% | 6.38% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 488 21.97% | 400 1.03% | 396 14.81% | 345 39.46% | 247 -0.82% | 250 3.39% | 241 19.49% | 202 14.83% | 176 -19.06% | 217 -27.35% | 299 49.23% | 200 -31.11% | 291 33.88% | 217 | |||||
|
Дълготрайни активи |
30 -64.63% | 84 -22.64% | 108 -19.7% | 135 33.33% | 101 80% | 56 50.68% | 37 -3.95% | 39 26.67% | 31 -13.04% | 35 -18.82% | 43 -19.81% | 54 -25.87% | 73 -6.54% | 78 | |||||
|
Материални запаси |
1 0% | 1 0% | 1 | ||||||||||||||||
|
Общо задължения |
49 -21.49% | 62 75.36% | 35 30.19% | 27 120.83% | 12 -62.5% | 33 -18.99% | 40 49.06% | 27 178.95% | 10 -64.15% | 27 -86.34% | 198 132.34% | 85 -25.78% | 115 177.78% | 41 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 137 98.52% | 69 -57.55% | 163 218% | 51 35.14% | 38 -7.5% | 41 -2.44% | 42 -28.07% | 58 70.15% | 34 48.89% | 23 -88.72% | 204 140.36% | 85 -31.97% | 125 75.54% | 71 | |||||
|
Собствен капитал |
432 30.65% | 330 -6.65% | 354 11.25% | 318 35.22% | 235 8.49% | 217 7.89% | 201 14.91% | 175 5.23% | 166 -12.63% | 190 88.83% | 101 -12.44% | 115 -34.59% | 176 0% | 176 | |||||
|
Парични средства |
317 32.2% | 240 99.57% | 120 -22.19% | 154 47.32% | 105 -30.03% | 150 -6.09% | 160 56% | 102 -5.21% | 108 -30.59% | 155 230.43% | 47 -17.86% | 57 -33.73% | 86 36.29% | 63 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 11 10% |
| 2020 | 10 |