| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 94 22.82% | 76 8.76% | 70 8.73% | 64 5% | 61 | 58 9.62% | 53 1.96% | 52 12.09% | 47 -5.21% | 49 14.29% | 43 21.74% | 35 7.81% | 33 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
37 80% | 20 -18.37% | 25 25.64% | 20 2.63% | 19 | 18 38.46% | 13 -10.34% | 15 107.14% | 7 -50% | 14 133.33% | -43 -500% | 11 250% | 3 | ||||||
|
Оперативни разходи |
56 | 55 | 42 | 42 | 61 | 40 | 40 | 37 | 39 | 35 | 24 | 30 | |||||||
|
Разходи за персонала |
44 2.35% | 43 37.1% | 32 8.77% | 29 9.62% | 27 | 27 -5.36% | 29 21.74% | 24 0% | 24 4.55% | 22 | 13 13.64% | 11 | |||||||
| Нетен марж | 39.34% 46.56% | 26.85% -24.94% | 35.77% 15.55% | 30.95% -2.26% | 31.67% | 31.58% 26.32% | 25% -12.07% | 28.43% 84.8% | 15.38% -47.25% | 29.17% 129.17% | -100% -428.57% | 30.43% 224.64% | 9.38% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 172 -6.93% | 185 10.06% | 168 19.71% | 140 16.6% | 120 19.29% | 101 16.57% | 86 22.46% | 71 22.12% | 58 29.89% | 44 -8.42% | 49 | 32 77.14% | 18 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
1 -33.33% | 2 | 2 | 10 | |||||||||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
10 100% | 5 -23.08% | 7 62.5% | 4 14.29% | 4 0% | 4 16.67% | 3 -25% | 4 33.33% | 3 0% | 3 0% | 3 | 2 50% | 1 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 0% | 1 | |||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
162 -9.97% | 179 11.43% | 161 18.42% | 136 16.67% | 117 20% | 97 16.56% | 83 25.38% | 66 21.5% | 55 32.1% | 41 -8.99% | 46 | 27 57.58% | 17 | ||||||
|
Парични средства |
171 -6.7% | 183 9.15% | 168 19.71% | 140 17.6% | 119 20.1% | 99 14.79% | 86 22.46% | 71 22.12% | 58 29.89% | 44 -8.42% | 49 | 32 82.35% | 17 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 33.33% |
| 2020 | 3 -25% |
| 2019 | 4 33.33% |
| 2018 | 3 -40% |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 5 -16.67% |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 6 |