| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 090 8.78% | 1 002 -8.15% | 1 091 35.58% | 805 8.93% | 739 -28.85% | 1 038 7.8% | 963 43.93% | 669 37.93% | 485 | 387 81.53% | 213 0.97% | 211 83.56% | 115 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
107 28.22% | 83 23.48% | 67 -0.75% | 68 | -669 -37.93% | -485 | 10 -23.08% | 13 13.04% | 12 | ||||||||||
|
Оперативни разходи |
975 | 908 | 1 010 | 727 | 189 | 177 | 102 | ||||||||||||
|
Разходи за персонала |
147 -8.57% | 161 -6.8% | 173 1.5% | 170 | 29 21.74% | 24 | |||||||||||||
| Нетен марж | 9.8% 17.88% | 8.32% 34.45% | 6.19% -26.8% | 8.45% | -100% 0% | -100% | 4.8% -23.81% | 6.3% -38.41% | 10.22% | ||||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 825 -4.5% | 864 11.62% | 774 -3.01% | 798 204.88% | 262 4.28% | 251 138.35% | 105 -11.59% | 119 -22.33% | 153 -20% | 192 -16.48% | 230 -13.49% | 265 1.37% | 262 33.68% | 196 | |||||
|
Дълготрайни активи |
669 -4.87% | 703 5.28% | 668 14.86% | 581 122.07% | 262 4.28% | 251 138.35% | 105 -11.59% | 119 -22.33% | 153 -20% | 192 -16.48% | 230 109.81% | 109 14.44% | 96 0% | 96 | |||||
|
Материални запаси |
13 -10.71% | 14 3.7% | 14 -83.33% | 83 | 62 75.36% | 35 527.27% | 6 | ||||||||||||
|
Общо задължения |
302 -30.91% | 437 3.52% | 422 -16.75% | 507 | 190 -2.87% | 196 36.79% | 143 | ||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
215 -22.79% | 278 -18.68% | 342 -20.17% | 428 | 101 -18.6% | 124 77.94% | 70 | ||||||||||||
| Вземания общо | 83 0% | 83 196.36% | 28 -64.52% | 79 | 27 39.47% | 19 -70.08% | 65 | ||||||||||||
|
Собствен капитал |
524 22.49% | 427 21.34% | 352 20.88% | 291 | 75 13.95% | 66 25.24% | 53 | ||||||||||||
|
Парични средства |
60 -4.84% | 63 -1.59% | 64 17.76% | 55 | 67 -39.91% | 111 275.86% | 30 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 31 -3.13% |
| 2020 | 32 -11.11% |
| 2019 | 36 -16.28% |
| 2018 | 43 -10.42% |
| 2017 | 48 17.07% |
| 2016 | 41 -2.38% |
| 2015 | 42 16.67% |
| 2014 | 36 -2.7% |
| 2013 | 37 |