| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| СТИМЕКС ЕООД | 11.01.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 5M-50M € | 68 |
| ЕСКАНА РУСИЯ ЕООД | 29.12.2009 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 3 |
| М ТРАКС БЪЛГАРИЯ ЕООД | 19.05.2016 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 5M-50M € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 10 403 2.22% | 10 178 3.82% | 9 804 19.2% | 8 224 30.32% | 6 311 -20.88% | 7 977 0.49% | 7 938 -10.52% | 8 871 30.29% | 6 809 9.25% | 6 233 17% | 5 327 -30.08% | 7 619 -49.13% | 14 978 14.71% | 13 057 | |||||
|
Счетоводна печалба |
100 -30% | 143 -63.78% | 395 322.4% | 94 -27.67% | 129 -89.48% | 1 230 272.45% | 330 194.58% | -349 -321.04% | 158 -40% | 263 31.71% | 200 -63.08% | 541 -83.37% | 3 256 -6.19% | 3 471 | |||||
|
Оперативни разходи |
10 185 | 9 916 | 9 297 | 8 055 | 6 977 | 7 675 | 9 519 | 8 454 | 6 642 | 5 123 | 7 675 | 9 579 | |||||||
|
Разходи за персонала |
1 878 -6.75% | 2 014 12.54% | 1 790 5.77% | 1 692 11.11% | 1 523 -3.84% | 1 583 0.91% | 1 569 5.03% | 1 494 -1.42% | 1 515 4.11% | 1 456 17.45% | 1 239 -7.62% | 1 342 -30.56% | 1 932 18.61% | 1 629 | |||||
| Нетен марж | 0.96% -31.52% | 1.41% -65.11% | 4.03% 254.35% | 1.14% -44.5% | 2.05% -86.71% | 15.42% 270.63% | 4.16% 205.71% | -3.94% -269.65% | 2.32% -45.08% | 4.22% 12.58% | 3.75% -47.19% | 7.11% -67.31% | 21.74% -18.22% | 26.58% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 33 995 3.23% | 32 931 5.33% | 31 263 -0.06% | 31 283 6.08% | 29 491 5.16% | 28 043 2.65% | 27 319 2.44% | 26 668 -16.76% | 32 037 5.14% | 30 471 0.03% | 30 462 0.61% | 30 276 0.73% | 30 056 16.36% | 25 830 | |||||
|
Дълготрайни активи |
18 809 -1.98% | 19 189 -8.99% | 21 083 -0.7% | 21 231 0.93% | 21 036 1.62% | 20 701 -3.45% | 21 442 -2.33% | 21 953 -17.27% | 26 535 -0.28% | 26 611 -0.68% | 26 793 -0.44% | 26 912 0.07% | 26 892 16.76% | 23 033 | |||||
|
Материални запаси |
4 136 -4.9% | 4 350 99.55% | 2 180 -18.22% | 2 665 -2.94% | 2 746 16.81% | 2 351 -18.79% | 2 895 8.97% | 2 657 -2.51% | 2 725 21.38% | 2 245 14.74% | 1 957 16.36% | 1 682 -9.69% | 1 862 72.52% | 1 079 | |||||
|
Общо задължения |
7 746 13.31% | 6 835 27.47% | 5 362 -8.06% | 5 832 19.13% | 4 896 72.83% | 2 833 -13.72% | 3 283 11.77% | 2 937 -30.66% | 4 236 47.66% | 2 869 -8.35% | 3 130 0.46% | 3 116 17.03% | 2 662 55.67% | 1 710 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
2 857 6.89% | 2 673 -7.55% | 2 891 1.6% | 2 846 394.76% | 575 650% | 77 | 124 | ||||||||||||
| Вземания общо | 9 015 15.75% | 7 788 15.7% | 6 731 2.17% | 6 588 27.89% | 5 151 20% | 4 293 79.82% | 2 387 49.94% | 1 592 -32.19% | 2 348 91.65% | 1 225 -4.01% | 1 276 -6.8% | 1 369 68.85% | 811 5.1% | 772 | |||||
|
Собствен капитал |
25 274 0.26% | 25 207 0.43% | 25 100 1.66% | 24 690 0.39% | 24 595 -2.44% | 25 211 4.89% | 24 036 1.28% | 23 731 -14.64% | 27 800 0.72% | 27 603 0.99% | 27 332 0.63% | 27 160 -0.85% | 27 393 13.57% | 24 120 | |||||
|
Парични средства |
933 33.11% | 701 14.44% | 613 -10.13% | 682 23.31% | 553 -19.99% | 691 17.48% | 588 36.42% | 431 9.06% | 395 2.52% | 386 -10.02% | 428 36.93% | 313 -34.89% | 481 -47.37% | 913 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 249 9.21% |
| 2020 | 228 -2.15% |
| 2019 | 233 -2.1% |
| 2018 | 238 -10.86% |
| 2017 | 267 0.75% |
| 2016 | 265 -6.03% |
| 2015 | 282 -3.09% |
| 2014 | 291 -4.59% |
| 2013 | 305 |