| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| СИНГУЛАР АСЕТ МЕНИДЖМЪНТ ООД | 07.02.2013 | Съдружник | 24% | 0-50 хил. € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 6 713 44.35% | 4 651 -27.41% | 6 407 6% | 6 044 -15.24% | 7 131 | 8 255 -45.08% | 15 031 -16.96% | 18 101 60.06% | 11 309 19.27% | 9 482 51.18% | 6 272 | 3 629 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
701 249.74% | 200 -23.44% | 262 77.78% | 147 -62.25% | 390 | 169 -64.86% | 482 0% | 482 -1.98% | 491 -9.43% | 542 297.21% | -275 | 10 | |||||||
|
Оперативни разходи |
4 368 | 5 893 | 5 872 | 6 706 | 8 084 | 13 406 | 17 467 | 10 748 | 8 863 | 6 471 | 3 617 | ||||||||
|
Разходи за персонала |
4 385 2657.88% | 159 14.76% | 139 4.23% | 133 -1.89% | 135 | 131 3.64% | 126 24.75% | 101 -10.81% | 114 9.36% | 104 33.55% | 78 | 135 | |||||||
| Нетен марж | 10.44% 142.29% | 4.31% 5.48% | 4.09% 67.72% | 2.44% -55.47% | 5.47% | 2.05% -36.02% | 3.2% 20.42% | 2.66% -38.76% | 4.34% -24.06% | 5.72% 230.45% | -4.39% | 0.28% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 11 674 -5.41% | 12 342 40.12% | 8 808 -11.57% | 9 960 | 7 639 -13.38% | 8 819 0.55% | 8 771 -7.18% | 9 449 12.7% | 8 384 12.49% | 7 453 195.6% | 2 521 | 3 874 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
2 492 -63.24% | 6 778 36.24% | 4 975 -1.26% | 5 038 | 5 104 0.65% | 5 071 1.49% | 4 996 629.8% | 685 -85.54% | 4 735 -0.4% | 4 753 509.24% | 780 | 1 359 | |||||||
|
Материални запаси |
2 098 -41.64% | 3 595 55.31% | 2 315 23.05% | 1 881 | 601 -54.84% | 1 330 58.37% | 840 -58.81% | 2 040 -6.76% | 2 187 41.09% | 1 550 56.29% | 992 | 816 | |||||||
|
Общо задължения |
9 008 127.18% | 3 965 527.94% | 631 -87.16% | 4 919 | 207 -89.23% | 1 923 -5.93% | 2 044 -35.22% | 3 156 22.68% | 2 572 23.43% | 2 084 26.94% | 1 642 | 2 662 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
520 -78.14% | 2 381 | 1 437 | 103 -93.7% | 1 631 4.66% | 1 558 -34.79% | 2 390 46.34% | 1 633 77.25% | 921 468.45% | 162 | 548 | ||||||||
| Вземания общо | 3 595 96.4% | 1 830 25.75% | 1 456 -48.4% | 2 821 | 1 604 18.01% | 1 360 -26.16% | 1 841 -5.49% | 1 948 67.69% | 1 162 40.68% | 826 19.54% | 691 | 2 217 | |||||||
|
Собствен капитал |
2 655 -68.3% | 8 377 2.45% | 8 177 3.31% | 7 914 | 7 432 7.77% | 6 896 2.52% | 6 727 6.89% | 6 293 8.29% | 5 811 8.25% | 5 369 510.47% | 879 | 1 212 | |||||||
|
Парични средства |
1 153 754.17% | 135 127.59% | 59 -72.64% | 217 | 23 -63.11% | 62 -72.46% | 227 -54.33% | 496 66.38% | 298 -7.17% | 321 460.71% | 57 | 18 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 15 |
| 2020 | 15 -6.25% |
| 2019 | 16 433.33% |
| 2018 | 3 -81.25% |
| 2017 | 16 -5.88% |
| 2016 | 17 |
| 2015 | 17 -5.56% |
| 2014 | 18 -14.29% |
| 2013 | 21 |