| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 12 21.05% | 10 -5% | 10 -4.76% | 11 -8.7% | 12 0% | 12 0% | 12 0% | 12 -4.17% | 12 0% | 12 0% | 12 -17.24% | 15 -51.67% | 31 25% | 25 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-8 28.57% | -11 -10.53% | -10 -18.75% | -8 -6.67% | -8 6.25% | -8 5.88% | -9 37.04% | -14 6.9% | -15 -7.41% | -14 25% | -18 0% | -18 -157.14% | -7 -450% | 2 | |||||
|
Оперативни разходи |
19 | 20 | 20 | 19 | 19 | 20 | 20 | 26 | 27 | 26 | 31 | 33 | 30 | 31 | |||||
|
Разходи за персонала |
8 0% | 8 15.38% | 7 -7.14% | 7 0% | 7 0% | 7 0% | 7 0% | 7 0% | 7 0% | 7 0% | 7 180% | 3 | |||||||
| Нетен марж | -65.22% 40.99% | -110.53% -16.34% | -95% -24.69% | -76.19% -16.83% | -65.22% 6.25% | -69.57% 5.88% | -73.91% 37.04% | -117.39% 2.85% | -120.83% -7.41% | -112.5% 25% | -150% -20.83% | -124.14% -432.02% | -23.33% -380% | 8.33% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 100 -15.88% | 119 -8.27% | 130 2.01% | 127 -6.04% | 135 -5.36% | 143 -5.41% | 151 -6.03% | 161 -7.89% | 175 -7.82% | 190 -6.78% | 203 -8.29% | 222 -7.46% | 240 -8.58% | 262 | |||||
|
Дълготрайни активи |
99 -16.09% | 118 -6.88% | 126 1.23% | 125 -6.15% | 133 -6.14% | 142 -5.78% | 150 -6.07% | 160 -7.94% | 174 -7.36% | 188 -6.85% | 201 -7.73% | 218 -7.97% | 237 -7.75% | 257 | |||||
|
Материални запаси |
1 | ||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
2 -88% | 13 0% | 13 | 1 0% | 1 0% | 1 | 1 0% | 1 | 15 -50.82% | 31 | |||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
15 | ||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 0% | 1 -80% | 3 400% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 -66.67% | 2 200% | 1 -50% | 1 -66.67% | 3 | |||||
|
Собствен капитал |
99 -7.21% | 106 -9.17% | 117 -7.66% | 127 -6.06% | 135 -5.38% | 143 -5.42% | 151 -6.05% | 161 -7.92% | 174 -7.84% | 189 -6.8% | 203 -8.31% | 221 -7.68% | 240 -2.9% | 247 | |||||
|
Парични средства |
1 0% | 1 0% | 1 -50% | 2 0% | 2 100% | 1 100% | 1 -50% | 1 0% | 1 0% | 1 100% | 1 -83.33% | 3 200% | 1 0% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |