| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| СЕВТОПОЛИС СПОРТ ООД | 26.09.2008 | Съдружник | 50% | ||
| ДАЕЛО ООД | 09.12.2010 | Съдружник | - | 5M-50M € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 36 914.29% | 4 -76.67% | 15 -77.94% | 70 0% | 70 | 4 009 -0.06% | 4 011 31.45% | 3 051 21.05% | 2 521 -41.25% | 4 291 -21.8% | 5 487 -7.31% | 5 920 25.3% | 4 725 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
-22 0% | -22 71.33% | -77 | -4 | -3 934 -5230% | 77 -89.08% | 703 123.78% | 314 -15.08% | 370 -70.44% | 1 251 -6.61% | 1 339 151.59% | 532 | |||||||
|
Оперативни разходи |
58 | 25 | 92 | 52 | 73 | 3 934 | 2 337 | 2 407 | 2 152 | 3 890 | 4 230 | 4 581 | 4 134 | ||||||
|
Разходи за персонала |
16 0% | 16 0% | 16 19.23% | 13 100% | 7 | 427 22.58% | 349 -27.06% | 478 2.3% | 467 -14.58% | 547 -33.5% | 823 161.63% | 314 94.01% | 162 | ||||||
| Нетен марж | -60.56% 90.14% | -614.29% -22.86% | -500% | -5.88% | -98.15% -5233.27% | 1.91% -91.69% | 23.02% 84.86% | 12.45% 44.56% | 8.62% -62.2% | 22.79% 0.77% | 22.62% 100.79% | 11.27% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 738 -1.43% | 749 0.55% | 745 -9.45% | 823 -2.19% | 841 -31.54% | 1 229 -7.72% | 1 331 -52.74% | 2 817 -26.43% | 3 829 -25.98% | 5 173 74.21% | 2 970 -47.94% | 5 704 0.13% | 5 697 11.42% | 5 113 | |||||
|
Дълготрайни активи |
608 -0.58% | 612 0.08% | 612 -0.5% | 615 -4.53% | 644 -0.71% | 648 -1.78% | 660 -13.76% | 765 -57.08% | 1 783 -6.19% | 1 901 -35.98% | 2 970 46.93% | 2 021 -6.28% | 2 157 -10.46% | 2 409 | |||||
|
Материални запаси |
7 -7.14% | 7 0% | 7 -53.33% | 15 0% | 15 0% | 15 -25% | 20 0% | 20 -98.77% | 1 662 -38.67% | 2 709 | 3 065 2.29% | 2 996 25.54% | 2 387 | ||||||
|
Общо задължения |
79 16.67% | 67 62.96% | 41 19.12% | 35 44.68% | 24 -34.72% | 37 -90.12% | 373 -81.8% | 2 048 192.76% | 699 -65.04% | 2 001 | 2 206 15.72% | 1 906 -16.3% | 2 277 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
10 | 3 -64.71% | 9 | 252 -54.77% | 557 136.96% | 235 | |||||||||||||
| Вземания общо | 115 -11.07% | 129 3.27% | 125 -33.6% | 189 11.82% | 169 -51.47% | 348 -9.81% | 386 -72.07% | 1 380 1132.88% | 112 -38.31% | 182 | 454 7.91% | 420 -20.35% | 528 | ||||||
|
Собствен капитал |
660 -3.23% | 682 -3.13% | 704 -10.71% | 788 -3.57% | 817 -31.45% | 1 192 -0.13% | 1 193 -51.18% | 2 444 -21.89% | 3 130 -1.35% | 3 173 | 3 384 -6.22% | 3 608 49.8% | 2 409 | ||||||
|
Парични средства |
8 1500% | 1 -50% | 1 -75% | 4 -69.23% | 13 -93.88% | 217 -18.74% | 267 -21.12% | 339 83.66% | 185 -50.62% | 374 | 147 39.81% | 105 -66.83% | 318 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 -25% |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 33.33% |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 -25% |
| 2014 | 4 -93.33% |
| 2013 | 60 |