| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| Анием ЕООД | 10.10.2019 | Едноличен собственик на капитала | 100% | ||
| БЮТИМЕД ФАРМА ЕООД | 13.12.2019 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 35 6.15% | 33 -58.06% | 79 21.09% | 65 -75.57% | 268 555% | 41 -61.35% | 106 -2.36% | 108 -21.19% | 138 -7.88% | 149 -25.32% | 200 -11.94% | 227 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
-31 -110.34% | -15 17.14% | -18 -168.63% | 26 153.13% | -49 -113.33% | -23 10% | -26 -1100% | 3 110.64% | -24 -209.3% | 22 65.38% | 13 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
81 | 72 | 227 | 75 | 112 | 117 | 115 | 154 | 170 | 214 | |||||||||
|
Разходи за персонала |
4 158.33% | -6 -185.71% | 7 -26.32% | 10 -5% | 10 -48.72% | 20 -36.07% | 31 -27.38% | 43 -5.62% | 46 2.3% | 44 26.09% | 35 68.29% | 21 | |||||||
| Нетен марж | -93.85% -401.59% | -18.71% 31.58% | -27.34% -380.94% | 9.73% 108.11% | -120% -452% | -21.74% 7.83% | -23.58% -1368.87% | 1.86% 111.55% | -16.1% -246.36% | 11% 87.8% | 5.86% | ||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 170 -18.98% | 210 0% | 210 -16.29% | 251 -5.03% | 264 15.92% | 228 -7.08% | 245 -51.86% | 510 44.08% | 354 8.81% | 325 -7.15% | 350 5.38% | 332 161.04% | 127 6.87% | 119 | |||||
|
Дълготрайни активи |
116 -9.92% | 129 -2.7% | 132 -4.78% | 139 -5.56% | 147 -11.66% | 167 -15.98% | 198 -16.92% | 239 -7.52% | 258 -10.14% | 287 -9.21% | 316 17.01% | 270 150.71% | 108 61.07% | 67 | |||||
|
Материални запаси |
6 0% | 6 -33.33% | 9 -64% | 26 35.14% | 19 15.63% | 16 -13.51% | 19 19.35% | 16 106.67% | 8 15.38% | 7 | |||||||||
|
Общо задължения |
242 -4.25% | 253 0% | 253 -5.36% | 267 0.97% | 264 27.65% | 207 -32.95% | 309 -48.46% | 599 52.01% | 394 15.07% | 343 0.15% | 342 4.69% | 327 234.55% | 98 -10.33% | 109 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
100 -8.45% | 109 -27.05% | 149 19.67% | 125 -5.43% | 132 -26.5% | 179 -3.04% | 185 -2.69% | 190 365% | 41 0% | 41 | |||||||||
| Вземания общо | 93 320.93% | 22 -17.31% | 27 -70.29% | 89 20.69% | 74 253.66% | 21 57.69% | 13 -67.5% | 41 1500% | 3 -90.74% | 28 | |||||||||
|
Собствен капитал |
-72 -268.67% | 42 200% | -42 -167.74% | -16 | 21 133.06% | -63 29.14% | -89 -121.52% | -40 -132.35% | -17 -312.5% | 8 45.45% | 6 -81.03% | 30 190% | 10 | ||||||
|
Парични средства |
18 100% | 9 -18.18% | 11 -92.79% | 156 6000% | 3 66.67% | 2 0% | 2 -70% | 5 -44.44% | 9 -48.57% | 18 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 -66.67% |
| 2017 | 3 -40% |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 5 25% |
| 2014 | 4 -55.56% |
| 2013 | 9 |