| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| БЕТОН МОНТАНА ЕООД | 25.05.2016 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 27 |
| НИКОЛОВО СОЛАР 1 ООД | 22.08.2023 | Съдружник | 50% | ||
| ЕНДЮРАНС ИНВЕСТМЪНТС ЕАД | 09.01.2026 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 2 712 37.98% | 1 965 9.11% | 1 801 -3.27% | 1 862 60.02% | 1 164 -73.13% | 4 331 -22.23% | 5 570 36.83% | 4 070 408.69% | 800 105.38% | 390 91.46% | 203 -71.12% | 705 102.65% | 348 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
470 149.73% | 188 9.2% | 172 -27.68% | 238 125.12% | 106 -94.41% | 1 894 555.58% | 289 -39.51% | 478 553.15% | 73 95.89% | 37 284.21% | 10 -38.71% | 16 875% | -2 | ||||||
|
Оперативни разходи |
2 222 | 1 771 | 1 622 | 1 599 | 1 044 | 2 421 | 5 273 | 3 579 | 712 | 339 | 189 | 678 | 347 | ||||||
|
Разходи за персонала |
361 14.77% | 315 14.5% | 275 10.7% | 248 -39.48% | 411 29.52% | 317 -21.02% | 401 129.53% | 175 332.91% | 40 295% | 10 42.86% | 7 -72% | 26 -32.43% | 38 | ||||||
| Нетен марж | 17.33% 80.99% | 9.57% 0.08% | 9.57% -25.24% | 12.8% 40.69% | 9.09% -79.2% | 43.73% 743.02% | 5.19% -55.79% | 11.73% 28.4% | 9.14% -4.62% | 9.58% 100.68% | 4.77% 112.21% | 2.25% 482.44% | -0.59% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 2 680 11.44% | 2 405 -3.11% | 2 482 20.75% | 2 055 -4.94% | 2 162 2.62% | 2 107 -33.39% | 3 163 50.65% | 2 100 251.03% | 598 86.01% | 322 -15.11% | 379 56.66% | 242 -59.74% | 601 810.85% | 66 | |||||
|
Дълготрайни активи |
934 -9.78% | 1 035 32.35% | 782 30.32% | 600 -17.32% | 726 69.65% | 428 29.17% | 331 85.67% | 178 45.42% | 123 -13.04% | 141 430.77% | 27 -45.83% | 49 -31.43% | 72 25% | 57 | |||||
|
Материални запаси |
4 -11.11% | 5 -78.57% | 21 -53.85% | 47 16.67% | 40 -46.21% | 74 -13.17% | 85 -5.11% | 90 700% | 11 -93.06% | 162 -24.88% | 216 103.86% | 106 -76.64% | 453 261.63% | 125 | |||||
|
Общо задължения |
848 75.56% | 483 -33.4% | 726 130.73% | 314 -50.36% | 633 57.83% | 401 -84.03% | 2 514 62.33% | 1 549 225.35% | 476 129.88% | 207 -19% | 256 10.13% | 232 26.82% | 183 129.49% | 80 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
24 -36.11% | 37 -28% | 51 257.14% | 14 -37.78% | 23 -28.57% | 32 125% | 14 -64.56% | 40 -1.25% | 41 -37.01% | 65 -47.08% | 123 | ||||||||
| Вземания общо | 1 134 8.51% | 1 045 -14.66% | 1 225 119.72% | 557 20.18% | 464 -10.55% | 518 -63.68% | 1 428 165.4% | 538 76.81% | 304 3031.58% | 10 -88.34% | 83 552% | 13 -97.19% | 455 22125% | 2 | |||||
|
Собствен капитал |
1 831 -4.68% | 1 921 9.4% | 1 756 0.88% | 1 741 13.88% | 1 529 -10.37% | 1 706 162.68% | 649 17.81% | 551 351.05% | 122 262.12% | 34 120% | 15 130.77% | 7 | 3 | ||||||
|
Парични средства |
492 56.93% | 313 0.82% | 311 -50.77% | 631 -1.44% | 641 -41.04% | 1 086 -11.24% | 1 224 -5.38% | 1 294 2911.9% | 43 950% | 4 -92.31% | 53 26.83% | 42 0% | 42 -31.67% | 61 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 67 21.82% |
| 2019 | 55 -3.51% |
| 2018 | 57 1.79% |
| 2017 | 56 36.59% |
| 2016 | 41 2.5% |
| 2015 | 40 -35.48% |
| 2014 | 62 72.22% |
| 2013 | 36 |