| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ЗАСТРАХОВАТЕЛНО ДРУЖЕСТВО ЕВРОИНС ЖИВОТ ЕАД | 21.01.2014 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 5M-50M € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 4 784 53.23% | 3 122 -23.17% | 4 063 -4.51% | 4 255 20.38% | 3 535 -39.44% | 5 837 299.02% | 1 463 293.54% | 372 -30.56% | 535 -34.27% | 814 -7.38% | 879 -41.58% | 1 505 47.79% | 1 018 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
555 512.99% | 90 -61.94% | 238 -25.84% | 321 445.22% | 59 -45.24% | 107 105.3% | -2 026 -236.9% | -601 -27.83% | -470 -26.9% | -371 -68.21% | -220 -143.4% | 508 107.56% | -6 715 | ||||||
|
Оперативни разходи |
4 229 | 3 030 | 3 825 | 3 934 | 3 476 | 5 730 | 3 446 | 973 | 1 006 | 1 185 | 1 100 | 998 | 7 733 | ||||||
|
Разходи за персонала |
537 -15.65% | 637 8.63% | 586 11.04% | 528 -6.01% | 562 35.34% | 415 44.48% | 287 14.69% | 251 -22.83% | 325 9.86% | 296 13.33% | 261 -8.93% | 286 58.19% | 181 | ||||||
| Нетен марж | 11.6% 300.06% | 2.9% -50.46% | 5.85% -22.34% | 7.53% 352.91% | 1.66% -9.57% | 1.84% 101.33% | -138.48% 14.39% | -161.76% -84.09% | -87.87% -93.07% | -45.51% -81.62% | -25.06% -174.29% | 33.73% 105.12% | -659.29% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 307 089 14.6% | 267 972 2.95% | 260 298 3.85% | 250 657 4.98% | 238 755 36.25% | 175 228 15.33% | 151 942 13.55% | 133 807 2.3% | 130 798 -0.32% | 131 223 -0.24% | 131 533 -0.12% | 131 692 0.34% | 131 252 103.46% | 64 511 | |||||
|
Дълготрайни активи |
283 094 13.73% | 248 921 0.41% | 247 898 5.38% | 235 244 15.81% | 203 132 32.17% | 153 694 2.89% | 149 370 12.88% | 132 332 5.35% | 125 609 3.5% | 121 358 4.99% | 115 593 2.7% | 112 553 6.47% | 105 716 87.72% | 56 315 | |||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
39 061 82.21% | 21 438 275.3% | 5 712 44.62% | 3 950 -40.44% | 6 632 -61.69% | 17 311 -29.87% | 24 684 445.81% | 4 522 1822.83% | 235 23.99% | 190 28.82% | 147 38.46% | 106 -12.24% | 121 7800% | 2 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
10 201 100.99% | 5 076 | 13 259 | 10 | 10 137.5% | 4 | |||||||||||||
| Вземания общо | 948 40.96% | 673 -31.92% | 988 411.38% | 193 -99.13% | 22 114 16.47% | 18 987 723.41% | 2 306 3566.67% | 63 -10.22% | 70 10.48% | 63 20.39% | 53 5.1% | 50 -47.31% | 95 | ||||||
|
Собствен капитал |
268 028 8.72% | 246 534 0.8% | 244 586 3.33% | 236 708 11.57% | 212 153 34.34% | 157 917 24.09% | 127 259 -1.57% | 129 284 -0.98% | 130 562 -0.36% | 131 033 -0.27% | 131 386 -0.15% | 131 586 0.35% | 131 131 103.27% | 64 509 | |||||
|
Парични средства |
2 546 4929.29% | 51 -1.98% | 52 -35.26% | 80 -25.36% | 107 154.88% | 42 -38.35% | 68 166% | 26 -53.7% | 55 22.73% | 45 -64.08% | 125 -98.35% | 7 611 -30.99% | 11 030 189.17% | 3 814 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 13 -7.14% |
| 2019 | 14 75% |
| 2018 | 8 -27.27% |
| 2017 | 11 |
| 2016 | 11 10% |
| 2015 | 10 -9.09% |
| 2014 | 11 -8.33% |
| 2013 | 12 |