| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ТЕХНОМАШ СОЛАР ЕООД | 13.09.2010 | Едноличен собственик на капитала | 100% | ||
| ФИНАНС СЕРВИЗ ЕООД | 06.02.2015 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 2 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 355 -72.84% | 1 308 26.37% | 1 035 -27.68% | 1 432 0.39% | 1 426 -3.33% | 1 475 27.43% | 1 158 -63.12% | 3 138 -56.3% | 7 181 120.66% | 3 254 39.74% | 2 329 -88.77% | 20 730 145.65% | 8 439 | |||||
|
Счетоводна печалба |
2 101.35% | -114 -219.25% | 96 -93.52% | 1 476 131.89% | 637 -39.53% | 1 053 50.4% | 700 338.78% | 160 -73.76% | 608 165.4% | 229 264.23% | 63 -96.86% | 2 002 4.62% | 1 913 | |||||
|
Оперативни разходи |
123 | 1 194 | 718 | 7 | 1 072 | 574 | 780 | 2 876 | 5 771 | 2 726 | 1 991 | 18 429 | 6 196 | |||||
|
Разходи за персонала |
190 -57.55% | 447 92.94% | 232 -31.88% | 340 -16.04% | 405 16.81% | 347 38.65% | 250 -27.12% | 343 19.61% | 287 43.85% | 199 -27.78% | 276 -6.41% | 295 19.71% | 246 | |||||
| Нетен марж | 0.43% 104.95% | -8.71% -194.37% | 9.23% -91.04% | 103.11% 130.98% | 44.64% -37.45% | 71.37% 18.03% | 60.47% 1089.6% | 5.08% -39.96% | 8.47% 20.28% | 7.04% 160.65% | 2.7% -72.03% | 9.66% -57.41% | 22.67% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 4 018 -13.68% | 4 655 -4.96% | 4 898 -5.74% | 5 196 -4.13% | 5 420 -11.66% | 6 136 11.35% | 5 510 -25.48% | 7 394 -26.1% | 10 006 -1.03% | 10 110 19.15% | 8 485 -45.08% | 15 451 132.44% | 6 647 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 785 -12.98% | 2 052 -8.21% | 2 235 0.92% | 2 215 9.34% | 2 026 -35.94% | 3 162 66.44% | 1 900 -49.46% | 3 760 -30% | 5 371 14.88% | 4 675 158.23% | 1 810 -0.37% | 1 817 -26.19% | 2 462 | |||||
|
Материални запаси |
846 -3.67% | 878 -28.46% | 1 227 -5.4% | 1 297 -15.57% | 1 536 1.62% | 1 512 41.08% | 1 072 53.78% | 697 -19.21% | 863 -65.18% | 2 477 8.73% | 2 278 2.18% | 2 230 -8.99% | 2 450 | |||||
|
Общо задължения |
291 -21.73% | 372 -27.37% | 512 -41.08% | 869 -64.64% | 2 457 61.78% | 1 519 -8.98% | 1 668 -35.26% | 2 577 -51.67% | 5 332 -5.79% | 5 660 -13.16% | 6 518 -42.17% | 11 271 165.7% | 4 242 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
56 -67.46% | 171 -49.09% | 336 -45.39% | 616 -30.27% | 884 -23.44% | 1 154 -15.09% | 1 359 52.23% | 893 -47.61% | 1 704 -41.15% | 2 896 73.16% | 1 672 15.46% | 1 448 -4.84% | 1 522 | |||||
| Вземания общо | 1 014 -39.95% | 1 689 23.61% | 1 367 -14.87% | 1 605 30.72% | 1 228 -15.96% | 1 461 28.45% | 1 138 -47.47% | 2 166 -39.91% | 3 605 28.74% | 2 800 31.48% | 2 130 -72.48% | 7 739 492.45% | 1 306 | |||||
|
Собствен капитал |
3 727 -12.99% | 4 284 -2.34% | 4 386 1.36% | 4 328 46.03% | 2 963 -35.81% | 4 617 20.18% | 3 842 -20.25% | 4 817 3.06% | 4 674 5.03% | 4 450 5.26% | 4 228 1.36% | 4 171 74.35% | 2 392 | |||||
|
Парични средства |
51 39.44% | 36 -47.41% | 69 15.38% | 60 -90.5% | 630 112.05% | 297 -78.52% | 1 383 85.27% | 746 377.12% | 156 1.32% | 154 -87.67% | 1 252 -50.56% | 2 532 210.53% | 816 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 38 46.15% |
| 2019 | 26 -35% |
| 2018 | 40 -23.08% |
| 2017 | 52 -14.75% |
| 2016 | 61 5.17% |
| 2015 | 58 9.43% |
| 2014 | 53 -1.85% |
| 2013 | 54 |