ЦАКИРИС ПАНАЙОТИС ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
203764681
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
02.11.2015 14:59
Наименование
ЦАКИРИС ПАНАЙОТИС
Транслитерация
"TSAKIRIS PANAYOTIS” LTD
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Петрич (2850), ул."Асен Златаров", 18
Има 9 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупка на стоки или други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид в страната и в чужбина; продажба на стоки от собствено производство в страната и в чужбина; търговско пред... Покупка на стоки или други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид в страната и в чужбина; продажба на стоки от собствено производство в страната и в чужбина; търговско представителство, посредничество и агентство на местни и чуждестранни физически и юридически лица в страната и в чужбина; комисионни, спедиционни и превозни сделки в страната и чужбина; складови сделки и стоков контрол; лицензионни сделки и лизинг; сделки с интелектуална собственост; рекламни, информационни, програмни и импресарски услуги; туристически услуги, включително ресторантьорство, хотелиерство, туроператорска дейност и туристическа агентска дейност; куриерски услуги; покупка, строеж и/или обзавеждане на недвижими имоти в страната и в чужбина с цел продажба; комисионерска дейност в страната и в чужбина; таксиметров превоз в страната и в чужбина /след получаване на необходимите разрешителни в случай, че е необходимо/; вътрешен и международен транспорт /след получаване на необходимите разрешителни в случай, че е необходимо/, както и всякаква друга търговска дейност, сделки и услуги, незабранени със закон. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ПАНАЙОТИС ГЕОРГИОС ЦАКИРИС (Гърция ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Съдружник: ЙОАННИС АНГЕЛОС ЦАКИРИС (Гърция ) - 5,0% дял (3 €) (свързан с 2 фирми)
Съдружник: КОНСТАНТИНОС ЙОАННИС ЦАКИРИС (Гърция ) - 5,0% дял (3 €) (свързан с 2 фирми)
Съдружник: ПАНАЙОТИС ГЕОРГИОС ЦАКИРИС (Гърция ) - 75,0% дял (38 €) (свързан с 1 фирма)
Съдружник: КОНСТАНТИНОС ХРИСТОС ЦАКИРИС (Гърция ) - 5,0% дял (3 €) (свързан с 1 фирма)
Съдружник: ГЕОРГИОС КОНСТАНТИНОС ЦАКИРИС (Гърция ) - 5,0% дял (3 €) (свързан с 1 фирма)
Съдружник: ХРИСТОС КОНСТАНТИНОС ЦАКИРИС (Гърция ) - 5,0% дял (3 €) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ЦАКИРИС ПАНАЙОТИС ООД на латиница ""TSAKIRIS PANAYOTIS” LTD" с ЕИК/ПИК 203764681 е основана на 2 Ноември 2015 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Компанията първоначално е регистрирана с името "МАНТЕЛАС МЕЛИ", но на 22 Декември 2016 година то бива сменено на сегашното "ЦАКИРИС ПАНАЙОТИС". Седалището на компанията се намира в гр. Петрич, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

02.11.2015
Регистрация на фирмата
Транслитерация
“MANTELAS MELI” LTD

22.12.2016
Промяна наименование
Името се сменя от МАНТЕЛАС МЕЛИ на ЦАКИРИС ПАНАЙОТИС
Транслитерация
“MANTELAS MELI” LTD
"TSAKIRIS PANAYOTIS” LTD
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, гр. Сандански (2800), Малашевска, 1
БЪЛГАРИЯ, гр. Петрич (2850), ул."Асен Златаров", 18

25.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма