ДЖИ ПИ ТИ КОНСУЛТИНГ АГЕНЦИЯ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205465133
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
10.01.2019 16:47
Наименование
ДЖИ ПИ ТИ КОНСУЛТИНГ АГЕНЦИЯ
Транслитерация
,,GPT CONSULTING AGENCY „Ltd
Оборот
269 000 лв. оборот за 2020 г.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Петрич (2850), .”Цар Борис III", 11, ет. 3
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Комисионни сделки в страната и чужбина, търговско представителство и посредничество; услуги и консултации, покупка на стоки или други вещи с цел да се препродаде в първоначален, преработен или о... Комисионни сделки в страната и чужбина, търговско представителство и посредничество; услуги и консултации, покупка на стоки или други вещи с цел да се препродаде в първоначален, преработен или обработен вид; продажба на стоки от собствено производство; спедиции и превозни сделки в страната и чужбина със собствен или друг превоз; отдаване на автомобили под рента; складови сделки; лицензионни сделки; стоков контрол; сделки с интелектуална собственост; хотелиерски, туристически, рекламни, информационни, компютърни, импресарски, шивашки и др. услуги; строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба; лизинг; отдаване на автомобили под рента; други дейности, незабранени от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Панайотис Георгиос Тзелалис (Гърция ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Панайотис Георгиос Тзелалис (Гърция ) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
5 € (5 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2021 2020 2019
Приход 269 1.89% 264
Счетоводна
печалба
262 6.07% 247
Оперативни
разходи
6 -60% 15
Разходи за
персонала
Нетен марж 97.4% 4.1% 93.56%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2021 2020 2019
Общо активи 477 93.12% 247
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
26 4% 25
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо 344 44.54% 238
Собствен
капитал
451 103.15% 222
Парични
средства
133 1377.78% 9

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ДЖИ ПИ ТИ КОНСУЛТИНГ АГЕНЦИЯ ЕООД на латиница ",,GPT CONSULTING AGENCY „Ltd" с ЕИК/ПИК 205465133 е основана на 10 Януари 2019 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Петрич, а началният внесен капитал е в размер на 5 евро.

Хронология

10.01.2019
Регистрация на фирмата
Транслитерация
,,GPT CONSULTING AGENCY „Ltd
Едноличен собственик на капитала

25.01.2019
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG205465133 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

13.06.2023
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: чл. 100 ал. 1 от ЗДДС)

05.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 10 лв. в 5 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма