| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| Джи си кар ЕООД | 03.10.2024 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 150 -16.95% | 181 -64.67% | 512 144.39% | 210 10.81% | 189 13.85% | 166 95.78% | 85 -61.31% | 219 88.99% | 116 -10.98% | 130 102.38% | 64 -36.04% | 101 3.14% | 98 -66.61% | 292 | |||||
|
Счетоводна печалба |
7 550% | 1 -98.15% | 55 800% | 6 200% | 2 33.33% | 2 -76.92% | 7 30% | 5 158.82% | -9 93.33% | -130 -12850% | 1 109.52% | -11 -161.76% | 17 70% | 10 | |||||
|
Оперативни разходи |
143 | 179 | 263 | 202 | 187 | 159 | 78 | 101 | 110 | 127 | 63 | 93 | 79 | 279 | |||||
|
Разходи за персонала |
62 -1.63% | 63 23% | 51 35.14% | 38 -5.13% | 40 34.48% | 30 41.46% | 21 2.5% | 20 -40.3% | 34 81.08% | 19 68.18% | 11 -38.89% | 18 16.13% | 16 93.75% | 8 | |||||
| Нетен марж | 4.42% 682.65% | 0.56% -94.76% | 10.78% 268.26% | 2.93% 170.73% | 1.08% 17.12% | 0.92% -88.21% | 7.83% 235.96% | 2.33% 131.13% | -7.49% 92.51% | -100% -6400% | 1.59% 114.89% | -10.66% -159.88% | 17.8% 409.11% | 3.5% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 796 6.72% | 745 1.74% | 733 8.89% | 673 8.76% | 619 1% | 613 11.13% | 551 2.28% | 539 -25.98% | 728 53.12% | 476 7.64% | 442 -8.38% | 482 39.5% | 346 2.27% | 338 | |||||
|
Дълготрайни активи |
752 5.68% | 711 2.73% | 692 32.49% | 523 -4.75% | 549 0.94% | 544 13.69% | 478 1.41% | 471 -2.74% | 485 35.62% | 357 5.75% | 338 0.92% | 335 41.16% | 237 4.5% | 227 | |||||
|
Материални запаси |
3 66.67% | 2 -94.74% | 29 -58.7% | 71 39.39% | 51 6.45% | 48 0% | 48 0% | 48 -1.06% | 48 -15.32% | 57 19.35% | 48 -5.1% | 50 5.38% | 48 173.53% | 17 | |||||
|
Общо задължения |
163 37.5% | 119 12.08% | 106 11.29% | 95 -81.27% | 508 1.02% | 503 13.64% | 442 1.29% | 437 -8.37% | 477 31.64% | 362 9.77% | 330 -11.4% | 372 66.59% | 223 2.34% | 218 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
2 0% | 2 | 170 0% | 170 503.64% | 28 0% | 28 -15.38% | 33 -43.48% | 59 | |||||||||||
| Вземания общо | 35 25.93% | 28 170% | 10 -31.03% | 15 -6.45% | 16 -20.51% | 20 -13.33% | 23 32.35% | 17 -75.36% | 71 100% | 35 43.75% | 25 -66.2% | 73 149.12% | 29 -44.66% | 53 | |||||
|
Собствен капитал |
631 0.9% | 626 0% | 626 8.51% | 577 424.65% | 110 0.94% | 109 0.95% | 108 6.57% | 101 4.21% | 97 -13.64% | 112 1.38% | 111 1.88% | 109 -10.13% | 121 13.94% | 106 | |||||
|
Парични средства |
7 30% | 5 400% | 1 -98.43% | 65 1714.29% | 4 133.33% | 2 -40% | 3 0% | 3 25% | 2 0% | 2 -75% | 8 700% | 1 -96.77% | 32 -22.5% | 41 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 6 20% |
| 2019 | 5 400% |
| 2018 | 1 -66.67% |
| 2017 | 3 -50% |
| 2015 | 6 -25% |
| 2014 | 8 -11.11% |
| 2013 | 9 -10% |
| 2012 | 10 |