| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ИЙСТ ПРОПЪРТИС РБ ЕООД | 15.08.2022 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 102 -22.78% | 132 17.73% | 112 -6.38% | 120 1.29% | 119 -23.93% | 156 4.81% | 149 -33.86% | 225 -0.45% | 226 -9.24% | 249 11.44% | 223 17.16% | 191 6.27% | 179 -3.04% | 185 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-9 -54.55% | -6 67.65% | -17 -126.67% | -8 58.33% | -18 -238.46% | 13 128.89% | -46 -8900% | -1 92.86% | -7 -207.69% | 7 -83.33% | 40 95% | 20 11.11% | 18 28.57% | 14 | |||||
|
Оперативни разходи |
111 | 138 | 130 | 128 | 137 | 143 | 148 | 225 | 232 | 242 | 183 | 169 | 156 | 171 | |||||
|
Разходи за персонала |
56 -9.09% | 62 18.63% | 52 64.52% | 32 -4.62% | 33 -10.96% | 37 -25.51% | 50 -18.33% | 61 -25.47% | 82 2.55% | 80 44.04% | 56 73.02% | 32 6.78% | 30 0% | 30 | |||||
| Нетен марж | -8.5% -100.14% | -4.25% 72.52% | -15.45% -142.12% | -6.38% 58.87% | -15.52% -282.03% | 8.52% 127.56% | -30.93% -13508.25% | -0.23% 92.82% | -3.17% -218.66% | 2.67% -85.04% | 17.85% 66.44% | 10.72% 4.56% | 10.26% 32.6% | 7.73% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 160 -5.74% | 169 -2.36% | 173 -8.63% | 190 -3.64% | 197 -9.2% | 217 3.16% | 210 -1.44% | 213 -16.77% | 256 10.35% | 232 -20.63% | 292 13.94% | 257 -10.83% | 288 1.08% | 285 | |||||
|
Дълготрайни активи |
100 -9.68% | 111 -8.82% | 122 -14.7% | 143 -16.96% | 172 -17.85% | 209 8.78% | 192 -9.83% | 213 -10.13% | 237 12.62% | 211 -12.71% | 241 7.03% | 225 -10% | 251 -0.81% | 253 | |||||
|
Материални запаси |
5 0% | 5 900% | 1 -96.3% | 14 28.57% | 11 -12.5% | 12 700% | 2 -40% | 3 -16.67% | 3 | ||||||||||
|
Общо задължения |
33 -1.52% | 34 3.13% | 33 4.92% | 31 3.39% | 30 -4.84% | 32 -17.33% | 38 -85.03% | 256 568% | 38 435.71% | 7 -50% | 14 33.33% | 11 -53.33% | 23 542.86% | 4 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
2 -70% | 5 900% | 1 | 4 -58.82% | 9 -55.26% | 19 | |||||||||||||
| Вземания общо | 12 187.5% | 4 60% | 3 -16.67% | 3 -25% | 4 14.29% | 4 -30% | 5 100% | 3 -16.67% | 3 -53.85% | 7 | 1 | ||||||||
|
Собствен капитал |
126 -6.79% | 135 -3.64% | 141 -11.29% | 159 -4.91% | 167 -9.94% | 185 7.74% | 172 0.3% | 171 -21.36% | 218 -3.18% | 225 -19.12% | 278 14.53% | 243 -8.3% | 265 6.58% | 248 | |||||
|
Парични средства |
48 -12.26% | 54 10.42% | 49 11.63% | 44 109.76% | 21 412.5% | 4 -46.67% | 8 275% | 2 0% | 2 -50% | 4 -89.47% | 39 1420% | 3 -92.65% | 35 74.36% | 20 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 5 -44.44% |
| 2020 | 9 |
| 2019 | 9 12.5% |
| 2018 | 8 14.29% |
| 2017 | 7 -12.5% |
| 2016 | 8 -11.11% |
| 2015 | 9 -30.77% |
| 2014 | 13 -43.48% |
| 2013 | 23 |